Co nas wyróżnia? Historia szkoły Tradycje Hymn szkoły Patron Samorząd Uczniowski Rada Szkoły Rada Rodziców Biblioteka szkolna Uczeń Roku Wolontariusz Roku Sportowiec Roku Media o nas Trzystasiódemka Superklasa Deklaracja dostępności

Nauczyciele bibliotekarze – Anna Rumas, Maria Jaczun

Godziny  pracy  biblioteki  szkolnej w roku szkolnym 2023/2024

Godziny pracy - codziennie od 8.00-15.00

regulamin_biblioteki.docx

Regulamin_wypozyczen__podrecznikow_2023_24.doc

Profil biblioteki na Facebooku o nazwie: Biblioteka szkolna Szkoły Podstawowej nr 307 W Warszawie

Biblioteka szkolna jest integralną częścią szkoły i stanowi pracownię służącą realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych. Posiada wypożyczalnię z wolnym dostępem do zbiorów i stanowiskiem komputerowym oraz czytelnię z księgozbiorem podręcznym do pracy cichej.

Regulaminy wypożyczalni

1.  Z wypożyczalni mogą korzystać wszyscy uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy szkoły.

2. Jednorazowo można wypożyczyć trzy książki na okres dwóch tygodni (w tym tylko jedną lekturę obowiązkową).

3. Okres wypożyczenia książki może zostać przedłużony na prośbę czytelnika, jeżeli nie ma na tę książkę zapotrzebowania.

4. Czytelnik może wypożyczyć książki wyłącznie na swoje nazwisko.

5. W przypadku zniszczenia lub zagubienia książki czytelnik jest zobowiązany odkupić taką samą lub inną uzgodnioną z bibliotekarzem.

6. Wszystkie wypożyczone książki muszą być zwrócone do biblioteki na dwa tygodnie przed końcem roku szkolnego.