2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2018/2019 2017/2018

Mała Olimpiada Matematyczna dla uczniów klas trzecich

Miło nam poinformować, że do etapu stołecznego konkursu Mała Olimpiada Matematyczna zakwalifikowali się: Franciszek Grunt i Tymon Felis. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH - English Speaking Countries in a Nutshell

W konkursie wzięli udział uczniowie z klas 6-8. Do II etapu konkursu zakwalifikowali się: Magdalena Laskowska 7c, Jakub Załucki 6a, Franciszek Marcinkowski 6b. Etap ten odbędzie się 23 kwietnia 2024.

Labirynty matematyki

Z przyjemnością informujemy, że laureatami dzielnicowego etapu konkursu W LABIRYNTACH MATEMATYKI zostali:
Klasy 2:
Marcel Dziak – II miejsce
Karolina Posepna – II miejsce
Klasy 3:
Tymon Felis – I miejsce
Grzegorz Maj – II miejsce
Gratulujemy!
Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 19 marca 2024 r. w SPI nr 339, ul. św. Bonifacego 10.

Konkurs frazeologiczny "Prymusi frazeologii"

Uczniowie klasy 7c: Emilia Gawęda i Radosław Cybulski zakwalifikowali się do kolejnego etapu konkursu frazeologicznego "Prymusi frazeologii". Etap międzyszkolny odbył się w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 47.

Konkurs recytatorski "Poeci dzieciom"

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że do drugiego etapu recytatorskiego konkursu Poeci Dzieciom przechodzą następujący uczniowie klas drugich: Apolonia Kądzielą z 2a, Roman Lutskov z 2c, Zofia Białek z 2d.

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w eliminacjach.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Literatury Polskiej w Językach Obcych "Odpowiednie dać obce słowo"

Uczniowie klasy 7a: Maksymilian Januszewski oraz Bartosz Konieczny reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych "Odpowiednie dać obce słowo", organizowanym przez XXI LO im. Hugona Kołłątaja w Warszawie. Uczniowie w dniach: 22.02 oraz 6.03. br. recytowali, przed komisją nauczycieli języków obcych XXI LO, zarówno w języku angielskim jak i niemieckim, wybrane fragmenty polskich tekstów poetyckich i prozatorskich.
Czekamy na wyniki przesłuchań i trzymamy kciuki za sukces naszych uczniów.

V Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych

W tym trzystopniowym konkursie, organizowanym przez Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk pod patronatem MEiN, naszą szkołę reprezentuje Maksymilian Januszewski z 7a, który jako jedyny zakwalifikował się do etapu regionalnego. 27 stycznia 2024 r. wziął udział w etapie regionalnym, pisząc wypracowanie oraz rozwiązując test językowy. Trzymamy kciuki za naszego ucznia.

XIX Olimpiada Matematyczna Juniorów

Komitet Główny Olimpiady Matematycznej Juniorów poinformował, że następujący uczniowie zostali zakwalifikowani do zawodów drugiego stopnia XIX Olimpiady Matematycznej Juniorów, które odbędą się w dniu 13 stycznia 2024 r.: Stanisław Floryan z 7c oraz Dawid Wysokiński-Sakowski z 8c. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów

Informujemy, że do II etapu Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów przechodzi Helena Pilichowska. Kolejny etap olimpiady odbędzie się w szkole w formie on-line w terminie między 05.02.2024 a 08.02 2024 roku.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dzielnicowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczej ORLIK

Z wielką radością informujemy, iż nasi uczniowie osiągnęli wysokie wyniki w Dzielnicowym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej ORLIK:
II miejsce - Aleksander Baczyński - Wilkowski 3b
III miejsce - Jakub Marczewski 3c
Wyróżnienie - Adam Gurgacz 3b
Serdecznie gratulujemy!

XVI Mokotowski Konkurs Historyczny "Nasza biało-czerwona"

Miło nam poinformować, że uczniowie: Aleksandra Dudzińska z 4a, Hanna Kasprzak z 4c, Aleksander Żuber z 4b zajęli II miejsce drużynowo w XVI Mokotowskim Konkursie Historycznym dla klas 4 "Nasza biało-czerwona". Aleksander Żuber zajął I miejsce indywidualnie. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody i dyplomy. Gratulacje!

II Powiatowy Konkurs Mitologiczny „Mitoznawca”

Do drugiego etapu II Powiatowego Konkursu Mitologicznego „Mitoznawca” zakwalifikowały się następujący uczniowie: Hanna Cieślikowska z 6d, Allan Frejer z 6c, Krzysztof Tomaszewski z 6d. Miło nam poinformować, że Allan Frejer zakwalifikował się do finału konkursu. Gratulujemy.
Finał odbędzie się 20.02. o godz. 13.00

Kuratoryjny konkurs geograficzny

Z radością informujemy, że Michał Lorenc zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu geograficznego. 13 grudnia będzie starał się o przejście do etapu wojewódzkiego. Trzymamy kciuki!

Przedmiotowe konkursy kuratoryjne

W październiku 2023 r. przeprowadzone zostały etapy szkolne kuratoryjnych konkursów przedmiotowych. Jedne cieszyły się większym zainteresowaniem, inne mniejszym. Poniżej przedstawiamy liczbę uczestników w naszej szkole:

Konkurs języka hiszpańskiego - 1 uczeń

Konkurs języka angielskiego - 41 uczniów

Konkurs geograficzny - 2 uczniów

Konkurs fizyczny - 12 uczniów

Konkurs matematyczny - 20 uczniów

Konkurs historyczny - 16 uczniów

Konkurs chemiczny - 5 uczniów

Konkurs biologiczny - 2 uczniów

Konkurs polonistyczny - 3 uczniów

Warunkiem zakwalifikowania się do etapu rejonowego jest zdobycie 80% punktów.

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.