Nawigacja

 • Nekrolog

  Nekrolog

  Z żalem zawiadamiamy o śmierci Wiesławy Budziszewskiej, wspaniałej, wieloletniej nauczycielki naszej szkoły. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 9 grudnia 2019 r. o godzinie 12:00 w kościele drewnianym na Cmentarzu Bródnowskim. Dyrekcja i pracownicy szkoły składają Rodzinie serdeczne kondolencje.

 • Zebranie z rodzicami przyszłych klas 1 i oddziału przedszkolnego

  Zebranie rodziców dzieci siedmioletnich i sześcioletnich zainteresowanych rekrutacją do klas pierwszych lub do oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2020/2021 odbędzie się w czwartek 23 stycznia 2020 r. o godzinie 18:00 w stołówce szkolnej.

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Zbiórka darów dla zwierząt

  Rozpoczynamy zbiórkę darów dla zwierząt z Fundacji Azylu Koci Świat w Nasielsku. Tylko dzięki wielkim i szczodrym sercom fundacja może udzielić pomocy tym najbardziej potrzebującym, będącym często w beznadziejnej sytuacji zwierzętom. Wolontariusze będą zbierać wpłaty do puszek oraz dary rzeczowe: koce, prześcieradła, posłania, miski i miseczki, drapaki, karmę dla kotów, żwirek dla kotów, karmę dla psów, szelki, smycze i obroże dla psów, zabawki dla zwierząt( samotne psy uwielbiają pluszaki), karmę dla królików. Dary można także przynosić do sali nr 36. Akcja trwa do 20 grudnia.

  Bardzo liczymy na Waszą hojność.

  Koordynatorzy akcji: Jolanta Łowkis-Wojciuk, Anna Rybaczuk, Urszula Skórska-Bingoraj

 • Akcja „Zbieraj makulaturę ratuj konie”

  25.11.2019 roku w ramach akcji „Zbieraj makulaturę ratuj konie” w naszej szkole rozpoczniemy zbiórkę makulatury. Makulaturę prosimy przynosić powiązaną w paczki i przekazywać pani woźnej. Zbiórka makulatury będzie trwała do 18.12.2019.Pieniądze uzyskane ze sprzedaży makulatury będą przekazane Klubowi Gaja na zapewnienie godnego życia chorym i starym koniom.

  Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za zaangażowanie.Ewa Tlałka (koordynator akcji)

 • Warsztaty w najwyższym przedwojennym budynku

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 3B: Warsztaty w najwyższym przedwojennym budynku.

 • Ekologiczna Warszawa

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Ekologiczna Warszawa.

  14 listopada na parking przy szkole przyjechał autobus. Tego dnia uczniowie klas 3b, 3a, 2e, 3d i 1b wzięli udział w zajęciach komunikacyjnych "Nasza wspólna sprawa - ekologiczna Warszawa". Najpierw każda klasa miała warsztaty w sali. W czasie lekcji uczniowie dowiedzieli się więcej o warszawskim transporcie, zasadach bezpiecznego podróżowania komunikacją miejską i jej wpływie na środowisko naturalne. Później spotkali się z kierowcą autobusu elektrycznego, który opowiedział im o swojej pracy i specyfice pojazdu elektrycznego. Na koniec wszystkie dzieci dostały upominki i plany lekcji. 

 • Zapraszamy na wystawę makiet przyszkolnego ogrodu

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wystawa makiet przyszkolnego ogrodu.

 • Lekcja patriotyzmu w klasach 3

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Lekcja patriotyzmu w klasach 3.

 • 1C: Śniadanie daje moc

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 1C: Śniadanie daje moc.

 • 15.11.2019

  W zakładce Informacje została zamieszczona Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.

 • 13.11.2019

  W zakładce Informacje została zamieszczona Informacja o złożonych ofertach.

 • Akademia z okazji Święta Niepodległości

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Akademia z okazji Święta Niepodległości.

  W piątek 8 listopada z okazji Święta Niepodległości odbyły się dwie uroczyste akademie z udziałem pocztu sztandarowego. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, hymnu szkoły i po przemówieniu dyrektora szkoły mogliśmy zobaczyć część artystyczną przygotowaną przez klasę 6c i chór szkolny.

 • Sukcesy sportowe Janka Hula na Mistrzostwach Polski

  Miło nam poinformowac, że Janek Hul, uczeń klasy 5c w dniach 25-27 października 2019 wziął udział w Mistrzostwach Polski Freestyle Slalom 2019, które odbyły się w Karczewie. Janek zajął drugie miejsce w konkurencjach Battle Junior i Slides Men. Gratulujemy Jankowi i życzymy dalszych sukcesów w jeździe na wrotkach.

 • 07.11.2019

  W zakładce Informacje - Przetarg na dostawę energii cieplnej - zamieszczone zostało wyjaśnienie treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

 • 05.11.2019

  W zakładce Informacje zostały przedstawione szczegóły dotyczące przetargu na dostawę energii cieplnej dla Szkoły Podstawowej nr 307.

 • Wycieczka na Kopiec Powstania Warszawskiego

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka na Kopiec Powstania Warszawskiego.

  Uczniowie klas 3b i 3d dnia 28.10 mieli wyjątkową lekcję historii i pamięci. Na Cmentarzu Czerniakowskim pielęgnowali opuszczone groby i groby powstańców. W tych okolicach od 1 sierpnia 1944 roku walczyli żołnierze z batalionu Oaza. 

  Po zapaleniu zniczy przemieścili się na Kopiec Powstania Warszawskiego, który powstał z gruzów powstałych po bombardowaniach stolicy. Uczniowie oglądali panoramę Warszawy. Stojąc w kręgu  zaśpiewali powstańcze pieśni "Warszawskie dzieci" i "Marsz Mokotowa". Wszyscy uważają, że była to niezwykła wycieczka!. 

 • Zakładamy Żonkilowe Pola Nadziei

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 3B: Strona główna: Zakładamy Żonkilowe Pola Nadziei.

  Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury przy ulicy Łazienkowskiej. pani Honorata Waszkiewicz, zaproponowała uczniom klasy 3b i wychowawczyni Małgorzacie Szczęsnej posadzenie żonkili przed budynkiem MDK. Pod okiem pani Eli Zduńczyk, nauczycielki z MDK, wszyscy sadzili cebulki żonkili. Żonkil to międzynarodowy symbol nadziei dla ludzi cierpiących z powodu choroby nowotworowej i ich rodzin. Wiosną wszyscy będziemy oczekiwać, kiedy zakwitną te piękne żółte kwiaty!

 • Ogród przyszkolny

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 3B: Strona główna: Ogród przyszkolny.

  Uczniowie klasy 3b rozpoczęli prace w ogrodzie przyszkolnym. Zapoznali się z terenem, zrobili szkice, wykonali pomiary długości i szerokości miejsca, w którym powstaje ogród, robili mini projekty. Swoje pomysły wykorzystali w pracy grupowej przy makiecie ogrodu. Ponieważ Ogród Przyszkolny nie ma jeszcze nazwy (konkurs na nazwę trwa) dzieci podały swoje propozycje zamieszczając je na karcie przy makiecie. Uczniowie wykonywali pierwsze prace ogrodowe: pielili chwasty przy żywopłocie.  

 • Sadzenie drzew

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Sadzenie drzew.

  Od  wielu lat uczniowie cyklicznie biorą udział w akcjach sadzenia drzew. 24 października 2019 klasy  7B oraz 7D w ramach Platformy „Partnerstwo dla Klimatu” działającej pod auspicjami  m.st. Warszawy, wzięły udział w akcji  sadzenia drzew w kompleksie leśnym Las Sobieskiego w Dzielnicy Wawer, należącym do Lasów Miejskich m. st. Warszawy. We wspólnym sadzeniu drzew uczestniczyli przedstawiciele organizacji pozarządowych, firm, instytucji, uczniowie Naszej Szkoły oraz prezes Klubu Gaja pan Jacek Bożek.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
  02-762 Warszawa
  ul. Barcelońska 8
  e-mail: sp307wawa@wp.pl
 • 22 842 42 61
  22 842 18 98

Galeria zdjęć