Nawigacja

 • 1C: Śniadanie daje moc

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 1C: Śniadanie daje moc.

 • 15.11.2019

  W zakładce Informacje została zamieszczona Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.

 • 13.11.2019

  W zakładce Informacje została zamieszczona Informacja o złożonych ofertach.

 • Akademia z okazji Święta Niepodległości

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Akademia z okazji Święta Niepodległości.

  W piątek 8 listopada z okazji Święta Niepodległości odbyły się dwie uroczyste akademie z udziałem pocztu sztandarowego. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, hymnu szkoły i po przemówieniu dyrektora szkoły mogliśmy zobaczyć część artystyczną przygotowaną przez klasę 6c i chór szkolny.

 • Sukcesy sportowe Janka Hula na Mistrzostwach Polski

  Miło nam poinformowac, że Janek Hul, uczeń klasy 5c w dniach 25-27 października 2019 wziął udział w Mistrzostwach Polski Freestyle Slalom 2019, które odbyły się w Karczewie. Janek zajął drugie miejsce w konkurencjach Battle Junior i Slides Men. Gratulujemy Jankowi i życzymy dalszych sukcesów w jeździe na wrotkach.

 • 07.11.2019

  W zakładce Informacje - Przetarg na dostawę energii cieplnej - zamieszczone zostało wyjaśnienie treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

 • 05.11.2019

  W zakładce Informacje zostały przedstawione szczegóły dotyczące przetargu na dostawę energii cieplnej dla Szkoły Podstawowej nr 307.

 • Wycieczka na Kopiec Powstania Warszawskiego

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka na Kopiec Powstania Warszawskiego.

  Uczniowie klas 3b i 3d dnia 28.10 mieli wyjątkową lekcję historii i pamięci. Na Cmentarzu Czerniakowskim pielęgnowali opuszczone groby i groby powstańców. W tych okolicach od 1 sierpnia 1944 roku walczyli żołnierze z batalionu Oaza. 

  Po zapaleniu zniczy przemieścili się na Kopiec Powstania Warszawskiego, który powstał z gruzów powstałych po bombardowaniach stolicy. Uczniowie oglądali panoramę Warszawy. Stojąc w kręgu  zaśpiewali powstańcze pieśni "Warszawskie dzieci" i "Marsz Mokotowa". Wszyscy uważają, że była to niezwykła wycieczka!. 

 • Zakładamy Żonkilowe Pola Nadziei

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 3B: Strona główna: Zakładamy Żonkilowe Pola Nadziei.

  Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury przy ulicy Łazienkowskiej. pani Honorata Waszkiewicz, zaproponowała uczniom klasy 3b i wychowawczyni Małgorzacie Szczęsnej posadzenie żonkili przed budynkiem MDK. Pod okiem pani Eli Zduńczyk, nauczycielki z MDK, wszyscy sadzili cebulki żonkili. Żonkil to międzynarodowy symbol nadziei dla ludzi cierpiących z powodu choroby nowotworowej i ich rodzin. Wiosną wszyscy będziemy oczekiwać, kiedy zakwitną te piękne żółte kwiaty!

 • Ogród przyszkolny

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 3B: Strona główna: Ogród przyszkolny.

  Uczniowie klasy 3b rozpoczęli prace w ogrodzie przyszkolnym. Zapoznali się z terenem, zrobili szkice, wykonali pomiary długości i szerokości miejsca, w którym powstaje ogród, robili mini projekty. Swoje pomysły wykorzystali w pracy grupowej przy makiecie ogrodu. Ponieważ Ogród Przyszkolny nie ma jeszcze nazwy (konkurs na nazwę trwa) dzieci podały swoje propozycje zamieszczając je na karcie przy makiecie. Uczniowie wykonywali pierwsze prace ogrodowe: pielili chwasty przy żywopłocie.  

 • Sadzenie drzew

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Sadzenie drzew.

  Od  wielu lat uczniowie cyklicznie biorą udział w akcjach sadzenia drzew. 24 października 2019 klasy  7B oraz 7D w ramach Platformy „Partnerstwo dla Klimatu” działającej pod auspicjami  m.st. Warszawy, wzięły udział w akcji  sadzenia drzew w kompleksie leśnym Las Sobieskiego w Dzielnicy Wawer, należącym do Lasów Miejskich m. st. Warszawy. We wspólnym sadzeniu drzew uczestniczyli przedstawiciele organizacji pozarządowych, firm, instytucji, uczniowie Naszej Szkoły oraz prezes Klubu Gaja pan Jacek Bożek.

 • Nagroda Pegaza 2019

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Nagroda Pegaza 2019.

  Miło nam poinformować, że nasza szkoła została Laureatem Nagrody Pegaza 2019. Nagrodę tę przyznaje Klub Gaja za osiągnięcia w akcji "Zbieraj makulaturę, ratuj konie". Szczegóły w zakładce: 2019/2020.

 • Bijemy rekord w udzielaniu pierwszej pomocy

  16.10.2019

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Bijemy rekord w udzielaniu pierwszej pomocy.

  16 października obchodziliśmy  Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji wzięliśmy udział w biciu rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy w ramach Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" Fundacji WOŚP, który realizują klasy I-III.

  Bicie rekordu odbyło się w  godzinach 12.00-12:30 w sali gimnastycznej i polegało na nieprzerwanym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej (cykl RKO-30 uciśnięć i 2 wdechy ratownicze) na danym stanowisku przez cały czas trwania tego wydarzenia. Nad prawidłowym przebiegiem czuwali Urszula Skórska-Bingoraj i Jakub Sekuła. W akcji wzięło udział 301 uczniów naszej szkoły! BRAWO MY!!!

 • Próbna ewakuacja

  10.10.2019

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Próbna ewakuacja.

 • Dzień Edukacji Narodowej

  14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Zgodnie z art. 74 Ustawy z dnia 26 stycznia 1982. Karty Nauczyciela w tym dniu nie ma zajęć dydaktycznych. Szkoła pełni funkcję opiekuńczą. Świetlica szkolna czynna jest od godz. 7.00 do godz. 17.30. Obiady będą wydawane od godz. 12.00 do godz. 14.00. Oddział przedszkolny pracuje wg swojego planu.

 • Wybory do Rady Szkoły

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wybory do Rady Szkoły.

 • Egzamin ósmoklasisty 2019/2020

  Egzamin ósmoklasisty w roku 2019/2020 odbędzie się 21, 22, 23 kwietnia 2020 r. Prosimy o zapoznanie się z materiałami przygotowanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, m.in.: z Harmonogramem, Informacją o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty oraz o sposobach dostosowania form i warunków przeprowadzenia egzaminu w roku 2019/2020.

 • Fluoryzacja

  Fluoryzacja klasach w 1-3 odbędzie się w poniedziałek 30.09.2019 r.

  Fluoryzacja w klas 4-6 odbędzie się 1.10.2019 r.

  Prosimy o przyniesienie podpisanych szczoteczek do higieny jamy ustnej imieniem i nazwiskiem ucznia. Szczoteczki do fluoryzacji pozostają w klasach przez cały rok szkolny.

 • Zbieramy baterie!

  Zapraszamy do udziału w IX Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE”. Poprzez selektywną zbiórkę odpadów uczniowie przyczyniają się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Przekazane baterie trafią do Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Biosystem S.A., gdzie zostaną poddane procesom recyklingu i odzysku.
  Jednocześnie informujemy, że w VIII edycji Programu Szkoła Podstawowa Nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego zebrała 67 kg zużytych baterii i akumulatorów.
  Baterie należy wrzucać do pudełka, które znajduje się na stole przy sekretariacie.

 • Konkursy przedmiotowe KO

  Konkursy przedmiotowe KO

  Zapraszamy uczniów z klas 4-8 do udziału w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty.

  Konkursy te adresowane są do uczniów wykazujących szczególne zainteresowanie wybranym przedmiotem nauczania, prezentujących rozległą wiedzę, wykorzystujących umiejętność twórczego myślenia do rozwiązywania trudnych zadań problemowych.

  Planujemy przeprowadzenie konkursu polonistycznego, chemicznego, historycznego, biologicznego, matematycznego, fizycznego, geograficznego, z wiedzy o społeczeństwie, z języka hiszpańskiego, angielskiego i rosyjskiego. Szczegóły - harmonogram, regulamin oraz programy merytoryczne poszczególnych konkursów na stronie MSCDN.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
  02-762 Warszawa
  ul. Barcelońska 8
  e-mail: sp307wawa@wp.pl
 • 22 842 42 61
  22 842 18 98

Galeria zdjęć