• Narodowe Czytanie "Nad Niemnem"

Nowa galeria Narodowe Czytanie "Nad Niemnem" została dodana do albumu fotograficznego

• Ślubowanie klas pierwszych

Nowa galeria Ślubowanie klas pierwszych została dodana do albumu fotograficznego

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Nowa galeria Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 została dodana do albumu fotograficznego

• 12 września - Święto Szkoły

12.09.2023 r. w rocznicę zwycięstwa naszego patrona Króla Jana III Sobieskiego pod Wiedniem obchodzimy Święto Szkoły. Tego dnia odbędą się akademie z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024 połączone ze ślubowaniem pierwszoklasistów.

Porządek uroczystości:

Godz. 8.00 - 9.40 - kl.7-8

Godz. 9.50 - 11.30 - kl. 4-6

Godz. 11.40 -13.30 - kl. 1-3 (akademia połączona ze ślubowaniem pierwszoklasistów).

Wszystkich obowiązuje strój galowy.

Uczniowie przychodzą do szkoły 10 minut wcześniej, spotykają się z wychowawcami w wyznaczonych salach i schodzą na uroczystość do sali gimnastycznej pod opieką wychowawcy. Po akademii odbędzie się lekcja z wychowawcą.

• Kuratoryjne konkursy przedmiotowe

05.09.2023

Na stronie Kuratorium Oświaty i MSCDN zostały zamieszczone projekty programów merytorycznych konkursów przedmiotowych zaplanowanych na rok szkolny 2023/2024 dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa mazowieckiego. Uczniów zainteresowanych udziałem w konkursach przedmiotowych zachęcamy do zapoznania się z ich treścią.

05.09.2023

W czwartek 7 września 2023 r. zapraszamy rodziców naszych uczniów na zebrania z wychowcami, połączone z wyborami do Rady Rodziców. Grafik spotkań i sale podane zostały w ogłoszeniu w Librusie.

• Opłaty za obiady w roku 2023/2024

30.08.2023

Informacja o opłatach za obiady zamieszczona jest na stronie w zakładce: Informacje

Obiady będą wydawane od 6 września 2023 r.

Opłaty za obiady wnosi się w okresach miesięcznych, z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej.

• Plan lekcji

28.08.2023

Nowy plan lekcji na rok szkolny 2023/2024 został już opublikowany na naszej stronie internetowej w zakładce: Plan lekcji.

• Zapisy do świetlicy szkolnej

23.08.2023

Dzieci do świetlicy szkolnej przyjmowane będą od 4 września 2023 r. po uprzednim wypełnieniu przez rodziców i dostarczeniu karty zgłoszenia. Karty zgłoszenia są do pobrania na stronie internetowej szkoły w zakładce: Świetlica lub w sekretariacie. Wypełnione karty należy składać w świetlicy szkolnej lub w sekretariacie w godzinach pracy placówki.

• 4 września - początek roku szkolnego 2023/2024

23.08.2023

W poniedziałek 4 września 2023 r. rozpoczynamy kolejny rok szkolny. W tym dniu zapraszamy uczniów na spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych, natomiast uroczysta inauguracja roku szkolnego odbędzie się 12 września w dniu Święta Szkoły.

Harmonogram spotkań z wychowawcami:

Klasy 5, 6, 7, 8 - godz. 8.00 - 9.30

Klasy 2, 3, 4 - godz.10.00-11.30

Klasy 1 - godz.12.00-13.30

W TYM DNIU OBOWIĄZUJE STRÓJ GALOWY.

Numery sal zostaną zamieszczone w ogłoszeniu w Librusie  oraz w przedsionku wejścia do budynku szkoły.

• Wysoka pozycja w rankingu szkół

10.08.2023

Na stronie www.sadyba24.pl można przeczytać, że redakcja, biorąc pod uwagę wyniki tegorocznych egzaminów ósmoklasistów, podzieliła pobliskie szkoły na 3 grupy. Z dumą informujemy, że nasza szkoła zajęła bardzo wysoką pozycję w tym rankingu. Wyniki z języka polskiego plasują nas w ekstraklasie, a z matematyki i języka angielskiego – w pierwszej lidze. Szczegóły w artykule.

• Wyniki egzaminu ósmoklasisty

3 lipca poznaliśmy wyniki egzaminu ósmoklasisty, który został przeprowadzony w dniach 23-25 maja 2023 r. Wyniki naszych uczniów bardzo nas cieszą. Są znacznie wyższe od średniej krajowej, wojewódzkiej, Warszawy i Mokotowa. Znajdują się w staninie najwyższym (język polski) i bardzo wysokim (matematyka i język angielski). Gratulujemy wysokich wyników uczniom oraz nauczycielom. Szczegóły w zakładce: Nauczanie.

Wyniki egzaminu 2023.

Komunikat OKE dotyczący wglądu do prac

• Zakończenie roku szkolnego w klasach 4-7

W piątek 23 czerwca zakończyliśmy pracowity rok szkolny 2022/2023. W sali gimnastycznej, po pożegnaniu klas 8, odbyła się kolejna akademia, na której wręczone zostały nagrody dla najlepszych uczniów z klas 4-7. Uroczystość zakończył występ chóru szkolnego. W salach lekcyjnych uczniowie z klas 1-3 i 4-7 otrzymali swoje świadectwa szkolne i dyplomy. Pożegnaliśmy nauczycieli i szkołę na dwa miesiące. Wesołych i bezpiecznych wakacji!

Nowa galeria Zakończenie roku szkolnego w klasach 4-7 została dodana do albumu fotograficznego

• Pożegnanie klas 8

Nowa galeria Pożegnanie klas 8 została dodana do albumu fotograficznego

• Bal klas 8

Nowa galeria Bal klas 8 została dodana do albumu fotograficznego

• Polonez 2023

Zapraszamy do obejrzenia poloneza rozpoczynającego bal klas 8. Polonez klas 8.

Nowa galeria Polonez 2023 została dodana do albumu fotograficznego

• Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 8 odbędzie się 23 czerwca o godzinie 8:30 w sali gimnastycznej, dla klas 4-7 o godzinie 11:00 również w sali gimnastycznej.

Zakończenie roku szkolnego dla klas 1-3 odbędzie się w salach lekcyjnych o 9:00.

• Prace filmowe naszych uczniów

Zapraszamy do odwiedzenia szkolnego kanału na YouTube. Tym razem prezentujemy materiał filmowy przygotowany przez naszych uczniów z klasy 8a, którzy nagrali wywiad z panią Agnieszka Holland, znaną reżyserką filmową. Chłopcy przygotowali także nagranie własnego dziennika telewizyjnego, a zobaczyć w nim możemy m.in. nauczycieli z naszej szkoły.

Wywiad z Agnieszką Holland

Wiadomości WOŚ

• Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka

07.06.2023