Nawigacja

Certyfikaty Szkoły Podstawowej nr 307 Przyjaciel Dziecka Zielony Certyfikat Szkoła z klasą Promotor Recyklingu Szkoła bez przemocy Lider Zrównoważonego Rozwoju Szkoła z prawami dziecka Nagroda Złotego Pegaza Szkoła Odkrywców Talentów Certyfikat współpracy z PZG

Certyfikaty

Certyfikaty Szkoły Podstawowej nr 307

 Przyjaciel Dziecka

Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III w Warszawie w 2007 r. została uhonorowana przez Zarząd Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci odznaką „Przyjaciel Dziecka” za pracę na rzecz dzieci.

 Szkoła Przyjazna Żywieniu i Aktywności Fizycznej

W 2015 r. otrzymaliśmy certyfikat „Szkoła Przyjazna Żywieniu i Aktywności Fizycznej” za sprawne prowadzenie i rozwijanie działań promujących prawidłowe żywienie i aktywność fizyczną w latach 2013-2015 w ramach projektu „Zachowaj równowagę”.

 Szkoła Odkrywców Talentów

W lutym 2011 r. Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie uzyskała tytuł Szkoły Odkrywców Talentów, który „świadczy o tym, że placówka ta przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży”. Słowa te zawarte są w piśmie przesłanym do naszej szkoły od Ministra Edukacji Narodowej.

 Szkoła z prawami dziecka

W roku szkolnym 2009/2010 Szkoła Podstawowa nr 307 uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie „Szkoła z prawami dziecka” pod patronatem organizacji UNICEF. Uczniowie poznali podstawowe prawa dziecka przyjęte przez ONZ i spisane w Konwencji o Prawach Dziecka.

 Szkoła bez przemocy

W 2009 r. otrzymaliśmy certyfikat „Szkoły bez przemocy”, który nagradzał podejmowane w naszej szkole działania na rzecz przeciwdziałania agresji i przemocy.

W 2015 i 2010 r. Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie została laureatem nagrody specjalnej Złotego Pegaza przyznanej przez Klub Gaja za wieloletnie zaangażowanie i wytrwałość w działaniach w ramach akcji „Zbieraj makulaturę, ratuj konie”.

W 2009 r. Komisja Certyfikacyjna Programu „Zielony Certyfikat” Fundacji Ośrodka Edukacji Ekologicznej podjęła decyzję o przyznaniu Szkole Podstawowej nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w  Warszawie tytułu Lidera Zrównoważonego Rozwoju. Ten zaszczytny tytuł jest wyrazem uznania dla działań prowadzonych w naszej szkole.

Zielony Certyfikat I i II stopnia przyznawany jest szkołom i przedszkolom za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, czyli placówkom przyjaznym środowisku.

W 2003 r. zdobyliśmy certyfikat Szkoły z klasą, uczestnicząc w I edycji akcji zorganizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
    02-762 Warszawa
    ul. Barcelońska 8
    e-mail: sp307wawa@wp.pl
  • 22 842 42 61
    22 842 18 98

Galeria zdjęć