Przyjaciel Dziecka

Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III została uhonorowana przez Zarząd Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci odznaką „Przyjaciel Dziecka”.

Z tej okazji 12 września 2007 r. w dniu Święta Szkoły w murach naszej placówki gościli: Pan Wiesław Kołak - Prezes Zarządu Głównego TPD oraz Pani Zofia Różycka - Prezes Zarządu Dzielnicowego TPD Warszawa Mokotów, którzy dokonali ceremonii odznaczenia naszej szkoły tą zaszczytną odznaką, przyznaną za pracę na rzecz dzieci.