Reedukator

Piątek

p. Dominika Ogrodnik - Gajkowska

Piątek

Zajęcia reedukacyjne dla dzieci dyslektycznych prowadzone są przez Katarzynę Mrowicką i Dominikę Ogrodnik-Gajkowską.

Praca z dziećmi z klas młodszych odbywa się według planu opracowanego na podstawie propozycji zawartych w zeszytach „Chcemy dobrze czytać i pisać” autorstwa B. Bieleń i G. Trzeciak oraz na podstawie zeszytu 2 „Ćwiczeń ułatwiających naukę czytania i pisania”.

Praca z uczniami z klas starszych polega głównie na doskonaleniu umiejętności poprawnego czytania i pisania oraz utrwalaniu znajomości zasad ortograficznych.

Spostrzeżenia nasuwające się podczas pracy z dziećmi są na bieżąco omawiane z wychowawcami i nauczycielami oraz rodzicami (głównie przy okazji zebrań rodzicielskich bądź telefonicznie).

TERAPIA_PEDAGOGICZNA.pdf

SYMPTOMY_RYZYKA_DYSLEKSJI_i_DYSLEKSJI_ROZWOJOWEJ.pdf