Szkoła w okresie COVID-19

Informacje - szkoła w okresie COVID-19

Poniżej publikujemy informacje dotyczące funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 307 w Warszawie w okresie pandemii.

Opieka w oddziale przedszkolnym

Od poniedziałku 18.05.2020 r. zacznie funkcjonować w godzinach 7:00 - 17:00 oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 307 przy ul. Barcelońskiej 8.

Zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 maja 2020 r. zostały sporządzone zasady, które będą obowiązywać w placówce. Rodziców prosimy o zapoznanie się z zasadami i procedurami obowiązującymi w szkole.

Zasady_dla_rodzicow.pdf

Organizacja_opieki_COVID-19.pdf

PROCEDURA_PRZYPROWADZANIA_DZIECI_DO_PLACOWKI_PODCZAS_PANDEMII.pdf

PROCEDURA_ODBIERANIA_DZIECI_Z_PLACOWKI_PODCZAS_PANDEMII.pdf

Pomiar_temperatury_ciala.pdf

Opieka świetlicy w klasach 1-3

Od dnia 25 maja 2020 r. uczniowie z klas 1-3 mogą brać udział w zajęciach opiekuńczo – wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych organizowanych w świetlicy.

Świetlica szkolna będzie funkcjonować w godz. 7.00-17.30.

Prosimy o zapoznanie się z obowiązujacymi procedurami.

Zasady_dla_rodzicow_1-3.doc

Organizacja_opieki_w_swietlicy_w_klasach_1-3.doc

Przyprowadzanie_i_odbior_dzieci_ze_swietlicy.doc

Mierzenie_temperatury_ciala_-_klauzula.doc

Zgoda_na_mierzenie_temperatury_-_poprawiona.odt

Potwierdzenie_rodzica_o_zapoznaniu_sie_z_procedurami.odt

Zajęcia rewalidacyjne na terenie szkoły

Od 25 maja 2020 r. na terenie szkoły mogą odbywać się zajęcia rewalidacyjne dla uczniów, których rozdzice zadeklarowali chęć udziału dziecka w takich zajęciach. Prosimy o zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w szkole.

PROCEDURA_REALIZACJI_ZAJEC_REWALIDACYJNYCH.docx

Konsultacje dla uczniów z klas 8

Od 25 maja 2020 r. na terenie szkoły będą odbywać się konsultacje z przedmiotów egzaminacyjnych dla uczniów z klas 8. Procedury i grafik zostały opracowane po zebraniu zgłoszeń od rodziców ósmoklasistów.

Konsultacje_procedury.doc

Zgoda_na_mierzenie_temperatury_Potwierdzenie_zapoznania_sie_z_procedurami.odt

Harmonogram_konsultacji_dla_uczniow_z_klas_8_na_terenie_szkoly.pdf

Biblioteka - zwrot książek i podręczników