Nawigacja

Dyrekcja Nauczyciele Dokumenty Baza szkoły Zapisy dzieci do klasy 1 Sekretariat Pedagog Psycholog Reedukator Logopeda Pielęgniarka Pracownicy szkoły Strój szkolny Basen Zasady korzystania z szafek w szatni Dzwonki Ewaluacja zewnętrzna Wyprawka pierwszoklasisty Wyprawka przedszkolaka Opłaty za posiłki 2018/2019 Opłaty Legitymacje Ubezpieczenie Sala Integracji Sensorycznej Karta Ucznia Pomoc finansowa 2018/2019 Obowiązek informacyjny TUS Jadłospis Przetarg na CO Zima w mieście 2019

Informacje

Nauczyciele

 

Nauczyciele pracujący w Szkole Podstawowej nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w roku szkolnym 2018/2019

 

Dyrektor, nauczyciel historii - mgr Teresa Szewczyk, nauczyciel dyplomowany

Wicedyrektor, nauczyciel języka polskiego - mgr Zuzanna Sewastianowicz, nauczyciel dyplomowany,  egzaminator OKE

Wicedyrektor, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - mgr Małgorzata Cieślik

Kierownik świetlicy - mgr Stanisława Rusiniak, nauczyciel dyplomowany

Pedagog - mgr Magdalena Sobiech, nauczyciel dyplomowany

Psycholog - mgr Barbara Homenda

Reedukator - mgr Anna Karaszewska

Reedukator - mgr Katarzyna Mrowicka

Logopeda – mgr Joanna Szejba, nauczyciel dyplomowany

Terapeuta SI – mgr Katarzyna Golec

Bibliotekarz - mgr Maria Jaczun

Bibliotekarz - mgr Ewa Gładzikowska

Wychowanie przedszkolne 0A –mgr Magdalena Trelka, mgr Marzena Jankowska, nauczyciel dyplomowany

Edukacja wczesnoszkolna - mgr Anna Grzempczyńska, nauczyciel dyplomowany, wychowawca 1a

Edukacja wczesnoszkolna – mgr Renata Siecińska-Zielak, nauczyciel dyplomowany, wychowawca 1b

Edukacja wczesnoszkolna - mgr Elżbieta Szwarc, nauczyciel dyplomowany, wychowawca 1c

Edukacja wczesnoszkolna - mgr Anna Siedlanowska, nauczyciel dyplomowany, wychowawca 1d

Edukacja wczesnoszkolna - mgr Joanna Gontarz, wychowawca 1e

Edukacja wczesnoszkolna - mgr Elżbieta Szwarc, nauczyciel dyplomowany, wychowawca 3b

Edukacja wczesnoszkolna - mgr Urszula Skórska-Bingoraj, nauczyciel dyplomowany, wychowawca 2a

Edukacja wczesnoszkolna - mgr Małgorzata Szczęsna, nauczyciel dyplomowany, wychowawca 2b

Edukacja wczesnoszkolna - mgr Magdalena Kłysz, nauczyciel dyplomowany, wychowawca 2c

Edukacja wczesnoszkolna - mgr Marzenna Świć-Kaczmarczyk, wychowawca 2d

Edukacja wczesnoszkolna – mgr Ewa Janiga, wychowawca klasy 2e

Edukacja wczesnoszkolna – mgr Anna Mazur, nauczyciel dyplomowany, wychowawca 3a

Edukacja wczesnoszkolna – mgr Izabella Lelonek, wychowawca 3b

Edukacja wczesnoszkolna – mgr Iwona Januszewska-Skup, nauczyciel dyplomowany, wychowawca 3c

Język polski - mgr Zuzanna Sewastianowicz, nauczyciel dyplomowany,  egzaminator OKE

Język polski - mgr Jolanta Łowkis-Wojciuk, nauczyciel dyplomowany, wychowawca 8a

Język polski - mgr Dorota Rawska, nauczyciel dyplomowany, wychowawca 7a

Język polski – mgr Monika Babakow, wychowawca 8c

Język polski – mgr Joanna Wiśniewska, wychowawca 4d

Język polski - mgr Edyta Czapska

Język angielski - mgr Ewa Asztemborska - Urbaniak, wychowawca 6b

Język angielski – mgr Aleksandra Baron, nauczyciel dyplomowany

Język angielski - mgr Anna Kamińska

Język angielski  - mgr Sylwia Malska, wychowawca 5c

Język angielski – mgr Monika Sadowska, wychowawca 7c

Język angielski – mgr Magdalena Zawadzka, wychowawca 5a

Język angielski – mgr Joanna Grzywacz, nauczyciel dyplomowany, wychowawca 4c

Język rosyjski - mgr Małgorzata Roguska, nauczyciel dyplomowany, egzaminator OKE

Język hiszpański – mgr Joanna Szejba, nauczyciel dyplomowany

Język hiszpański – mgr Małgorzata Wiśniewska-Marszałek, wychowawca 6a

Matematyka - mgr Sylwia Grzeszczuk, wychowawca 8d

Matematyka - mgr Mirosław Mroczek, wychowawca 7b

Matematyka - mgr Barbara Szczeszka, wychowawca 6c

Matematyka – mgr Wioleta Bulikowska, wychowawca 5d

Matematyka – mgr Sylwia Olejarz, wychowawca 4e

Fizyka - mgr Mirosław Mroczek, wychowawca 7b

Przyroda/Biologia - mgr Ewa Tlałka, nauczyciel dyplomowany, wychowawca 6d

Przyroda/Biologia – mgr Joanna Wielogórska, wychowawca 4a

Chemia - mgr Małgorzata Pawluk-Wieczorek, nauczyciel dyplomowany

Geografia - mgr Katarzyna Michalczuk, wychowawca 4g

Historia - mgr Teresa Szewczyk, nauczyciel dyplomowany

Historia - mgr Waldemar Królikowski

Historia/WOS - mg Joanna Nowak, wychowawca 5b

Zajęcia komputerowe - mgr Monika Trzop, nauczyciel dyplomowany, wychowawca 8b

Zajęcia komputerowe - mgr Barbara Szczeszka, wychowawca 5c

Zajęcia komputerowe - mgr Bronisław Dmoch, wychowawca 4f

Muzyka – mgr Katarzyna Mrowicka

Muzyka – mgr Wiesława Żelazek

Plastyka -  mgr Monika Trzop, nauczyciel dyplomowany, wychowawca 8b

Technika - mgr Ewa Mizgier-Kozińska, wychowawca 4b

Edukacja dla bezpieczeństwa – mgr Magdalena Krasuska

Wychowanie fizyczne - mgr Magdalena Daykola, nauczyciel dyplomowany

Wychowanie fizyczne - mgr Hubert Gajewski

Wychowanie fizyczne - mgr Krzysztof Ilczyszyn, nauczyciel dyplomowany

Wychowanie fizyczne - mgr Jakub Sekuła

Wychowanie fizyczne - mgr Jolanta Strzelczyk

Wychowanie fizyczne - mgr Magdalena Sznura

Wychowanie fizyczne – mgr Piotr Zbrzeźniak

Wychowanie do życia w rodzinie - mgr Magdalena Sobiech, nauczyciel dyplomowany

Wychowanie do życia w rodzinie - mgr Magdalena Kłysz, nauczyciel dyplomowany

Nauczyciel wspomagający - mgr Renata Grządka

Nauczyciel wspomagający – mgr Marta Przetacka

Nauczyciel wspomagający – mgr Dorota Magdziak

Nauczyciel wspomagający – mgr Aleksandra Pęczalska-Wiśniewska

Nauczyciel wspomagający – mgr Katarzyna Suchecka

Nauczyciel wspomagający - mgr Adrianna Męczyńska,

Nauczyciel wspomagający – mgr Natalia Busz

Nauczyciel wspomagający – mgr Magdalena Krasuska

Nauczyciel wspomagający - mgr Anna Karaszewska

Nauczyciel wspomagający - mgr Katarzyna Turza

Nauczyciel wspomagający - mgr Anna Słapczyńska

Nauczyciel wspomagający - mgr Anna Malinowska

Nauczyciel wspomagający - mgr Katarzyna Trentowska

Etyka - mgr Andrzej Kozak

Religia - mgr Julita Nagel, nauczyciel dyplomowany  

Religia - mgr Anna Rybaczuk

Religia – mgr Anna Wyrzykowska

Świetlica – mgr Stanisława Rusiniak, nauczyciel dyplomowany

Świetlica - mgr inż. Agnieszka Dydyszko, nauczyciel dyplomowany

Świetlica - Bożenna Gala-Boryczka

Świetlica - mgr Aniceta Gałkowska-Banat

Świetlica – mgr Karolina Ładziak

Świetlica – mgr Katarzyna Strzelczyk

Świetlica - mgr Małgorzata Roguska, nauczyciel dyplomowany

Świetlica - mgr Dominik Jarczak

Świetlica - mgr Anna Jabłecka

Świetlica - mgr Magdalena Król-Skoczyńska

Świetlica - mgr Katarzyna Strzelczyk

Świetlica - mgr Magdalena Sieczkowska

Świetlica – mgr Marzena Targońska

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
    02-762 Warszawa
    ul. Barcelońska 8
    e-mail: sp307wawa@wp.pl
  • 22 842 42 61
    22 842 18 98

Galeria zdjęć