Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych 2024/2025 Zapisy do klasy 1 szkoły podstawowej na rok 2024/2025

Zapisy do klasy 1 szkoły podstawowej na rok 2024/2025

Zapisy

Zapisy dzieci siedmioletnich oraz sześcioletnich do klas pierwszych na rok szkolny 2024/2025 są prowadzone z wykorzystaniem systemu elektronicznego.

W związku z rozpoczęciem rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 do szkół podstawowych, prowadzonych przez m.st. Warszawa, prosimy zainteresowanych rodziców o śledzenie komunikatów zamieszczonych na stronie Biura Edukacji.

Można tam znaleźć niezbędne informacje i opis ścieżki postępowania w procedurze rekrutacyjnej oraz zapoznać się z zasadami oraz kryteriami przyjęć, harmonogramem działań, spisem potrzebnych dokumentów.

Informacje są tam na bieżąco uzupełniane, aby mieli Państwo stały dostęp do aktualnych wiadomości o przebiegu rekrutacji.

Przyjęcie do szkoły obwodowej następuje z urzędu na podstawie zgłoszenia, popartego oświadczeniem o miejscu zamieszkania – wówczas nie odbywa się postępowanie rekrutacyjne.

Jeśli natomiast chcą Państwo zapisać dziecko do szkoły nieobwodowej, na Państwa wniosek rozpoczyna się procedura naboru. Wskazówki zamieszczone na stronie Biura Edukacji ułatwią Państwu dostanie się dziecka do wybranej szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 307 oferuje

• program opiekuńczo-wychowawczy eliminujący przemoc i agresję
  • język angielski od klasy I do VIII
  • język hiszpański jako obowiązkowy od klasy VII