Znaki Nadziei Sprzątanie świata Mały Samorząd Rajd Palmiry 2013 3a i 3b na Kopcu Powstania Warszawskiego Sowy Lekcja historii na cmentarzu Powązki Zaproszenie do OPP 175 Zajęcia w Miasteczku Przyrody Gra miejska Próbna ewakuacja Konkurs Santo Subito Warsztaty ceramiczne O! Matejko Santo Subito Warsztaty "Leśne dróżki" Warsztaty "Bądź zdrów" Jak działa mózg? Zajęcia biblioterapeutyczne w 1b

Zaproszenie do OPP 175

Nasza szkoła od wielu lat owocnie współpracuje z Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej nr 175, które w tym roku obchodziło Jubileusz 40-lecia. Z tej okazji 15 listopada 2013 r. w Centrum Kultury Łowicka odbyło się uroczyste spotkanie z udziałem Burmistrza Mokotowa. Nie zabrakło też przedstawili naszej szkoły. Obecna była Pani Małgorzata Szczęsna wraz z uczennicami – uczestniczkami i laureatkami wielu konkursów wokalnych, m.in. Młode Talenty Muzyczne.

Julia Borycka i Ada Szczęsna uświetniły śpiewem uroczystość i zaprezentowały swoje umiejętności wokalne w piosenkach "Dobrze to, czy źle" i "Rowerek".
Prezentowali się też inni przyjaciele Ogniska. Cieszymy się, że możemy do nich należeć. Dziękujemy Pani Dyrektor Ogniska Marii Popławskiej - Staniszewskiej za zaproszenie.