Znaki Nadziei Sprzątanie świata Mały Samorząd Rajd Palmiry 2013 3a i 3b na Kopcu Powstania Warszawskiego Sowy Lekcja historii na cmentarzu Powązki Zaproszenie do OPP 175 Zajęcia w Miasteczku Przyrody Gra miejska Próbna ewakuacja Konkurs Santo Subito Warsztaty ceramiczne O! Matejko Santo Subito Warsztaty "Leśne dróżki" Warsztaty "Bądź zdrów" Jak działa mózg? Zajęcia biblioterapeutyczne w 1b

Próbna ewakuacja

Dnia 29 listopada w Gimnazjum nr 9, do którego obecnie chodzą  nasi starsi uczniowie zorganizowana została próbna ewakuacja. Podczas trzeciej godziny lekcyjnej klasy 4-6 usłyszały trzy dzwonki alarmowe, po których w spokoju i z opanowaniem udały się ku wyjściu. Pod opieką nauczycielu skierowali się w wyznaczone miejsce zbiórki. Podczas trwania tego niezwykle ważnego dla bezpieczeństwa dzieci testu, praktycznie sprawdzano nabyte na lekcjach umiejętności. Akcja przebiegła bardzo sprawnie, wszyscy wykazali powagę i zrozumienie dla zaistniałej sytuacji.

Anna Skoczylas kl. 6b