Znaki Nadziei Sprzątanie świata Mały Samorząd Rajd Palmiry 2013 3a i 3b na Kopcu Powstania Warszawskiego Sowy Lekcja historii na cmentarzu Powązki Zaproszenie do OPP 175 Zajęcia w Miasteczku Przyrody Gra miejska Próbna ewakuacja Konkurs Santo Subito Warsztaty ceramiczne O! Matejko Santo Subito Warsztaty "Leśne dróżki" Warsztaty "Bądź zdrów" Jak działa mózg? Zajęcia biblioterapeutyczne w 1b

Znaki Nadziei

Konkurs „ZNAKI NADZIEI” w ramach akcji Pola Nadziei 2013/2014

Nasza Szkoła - jak co roku - uczestniczyła w Konkursie plastyczny pt. „ZNAKI NADZIEI”– kartka świąteczna dla chorego „Ubogi Jezus w Betlejem nadzieją dla ubogich”. Organizatorem konkursu jest Hospicjum Domowe, ul. Tykocińska 27/35, 03 - 545 Warszawa. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci i młodzieży na problemy osób chorych i niepełnosprawnych, szczególnie ich rówieśników. W konkursie uczestniczyło 50 uczniów z kl. 0-VI. Dzieci wykonały techniką dowolną piękne kartki, które w okresie Bożego Narodzenia zostaną przekazane osobom chorym z hospicjum. Galeria najpiękniejszych kartek została umieszczona w albumie szkolnym. W Konkursie plastycznym naszą szkołę będą reprezentować kartki świąteczne następujących uczniów:

1. Andrychowska Julia kl. 4c

2. Głogowska Natalia kl. 4a

3. Górka Natalia kl. 4a

4. Kłysz Aleksandra kl. 3d

5. Kozak Małgorzata kl. 4b

6. Kozak Marta kl. „0”

7. Leściński Matas kl. 2a

8. Sawczuk Mateusz kl. 4b

9. Szczęsna Ada kl. 6a

10. Szymańska Paulina kl. 6a

11. Tobiasiewicz Maja kl.1d

Rozstrzygnięcie konkursu w kategorii kartka świąteczna nastąpi dnia 15.12.2013r.

Opiekun konkursu: Julita Nagel