Nawigacja

Wyniki konkursów 2019/2020 2018/2019 2018/2019 2017/2018 2016/2017 Tekstowa podstrona

Konkursy

2017/2018

Szkolny konkurs fotograficzny „Stegny – moje miejsce magiczne”

Opiekun: Zuzanna Sewastianowicz, Magdalena Sobiech

Wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce – Natalia Michalska z 6c, II miejsce –Maja Baron z 3g, III miejsce – Barbara Jaroszyńska z 3e, wyróżnienia: Alicja Ciotucha z 6c, Agata Kęsy z 3a, Aleks Koziński z 6c.

 

Szkolny konkurs na prezentację multimedialną "Moja Warszawa - miejsce magiczne"

Opiekun: Barbara Szczeszka

Wyniki konkursu na prezentację multimedialną "Moja Warszawa - miejsce magiczne": I miejsce - Filip Radzikowski z 4c, II miejsce - Pola Gontarska 7d, III miejsce - Aleksandra Kłysz z 7d, wyróżnienia: Jakub Cieślik z 5c, Maksymilian Stankiewicz z 6b, Patrycja Rawska z 6c. Gratulujemy wszystkim laureatom.

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Opiekun: Mirosław Mroczek

Aleksander Skawiński z 2a – wyróżnienie, Maja Baron z 3g – wynik bardzo dobry, Jan Koldras z 3g – wyróżnienie, Borys Żuber z 3a – wyróżnienie, Marcin Dobrzyński z 3g – wyróżnienie, Maciej Grabowski z 3e – wyróżnienie, Alicja Pielasa z 3g – wyróżnienie, Bartłomiej Aftyka z 3g - wyróżnienie, Martyna Szlauer z 4c – wynik bardzo dobry, Karol Kubik z 4c – wyróżnienie, Alekscandra Różalska z 4d – wyróżnienie, Piotr Stramski z 5c – wyróżnienie, Maciej Kupecki z 5c – wyróżnienie, Borys Bilski z 5c – wyróżnienie, Julia Pielasa z 6a – wynik bardzo dobry, Julia Szajer z 6c- wyróżnienie

 

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Albus”

Opiekun: Wioletta Stopiak

Język angielski: Elena Skrzypczyk z 7a – 8 miejsce – dyplom laureata, matematyka: Julia Pielasa z 6a – 3 miejsce – dyplom laureata.

XIII Ogólnopolski Konkurs Papieski „Śladami Jana Pawła II po Polsce”

Opiekun: Julita Nagel, Anna Rybaczuk

Laureatem 2 miejsca w kategorii literackiej został Bartosz Białobrowko z 4a. Wyróżnienia w kategorii plastycznej otrzymały: Zuzanna Białobrowko z 2a  i Maja Baron z 3g.

 

 

Szkolny konkurs plastyczny "Legendy warszawskie"

Opiekun: Marzenna Świć-Kaczmarczyk

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego "Legendy warszawskie": I miejsce - Małgorzata Sobczak z 1c, II miejsce - Dominika Sendrowska z 2a, III miejsce - Jan Romaldowski  z 1b, wyróżnienia: Laura Stelmaszczyk z 1d, Natalia Ossowska z 1a, Klara Retman z 3b.

 

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Panda 2018

Opiekun: Ewa Asztemborska-Urbaniak

W tym roku po raz pierwszy nasi uczniowie wzięli udział w konkursach z języka angielskiego i matematyki. W konkursie z języka angielskiego dyplom laureata uzyskała Elena Skrzypczyk z 7a, a w konkursie matematycznym dyplom laureata przypadł Julii Pielasie z 6a.

 

XVIII Konkurs Ortograficzny „Ortografia na medal” 2018

Opiekun: Zuzanna Sewastianowicz

Nasza szkoła była gospodarzem etapu dzielnicowego konkursu ortograficznego. Uczestniczyło w nim 33 uczniów z 11 mokotowskich szkół podstawowych. Do etapu wojewódzkiego z naszej szkoły zakwalifikowała się Maria Łakomska z 7a, która zajęła  III miejsce w etapie dzielnicowym.

 

Stołeczny Konkurs "Z ortografią za pan brat"

Opiekun: Małgorzata Cieślik

Z mokotowskiego etapu do finału Stołecznego Konkursu "Z ortografią za pan brat" przeszło 5 uczniów klas trzecich z naszej szkoły: Julia Flak z 3g, Maciej Grabowski z 3e, Małgorzata Kowalska z 3g, Alicja Pielasa z 3g, Jerzy Zakrzewski z 3g.
Finał Stołecznego Konkursu Ortograficznego "Z ortografią za pan brat" odbędzie się 10 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 217 przy ul. Paderewskiego 45 w Rembertowie.

 

Mokotowski Festiwal "Mam to". Konkurs literacki

Opiekun: Aleksandra Wiśniewska 

Stanisław Bagiński z klasy 3c zdobył wyróżnienie w konkursie literackim "List o Mokotowie" w ramach Mokotowskiego Festiwalu "Mam to". Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 17.05.2018 roku w  Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Odyńca.

Szkolny konkurs wiedzy o autyzmie

Opiekun: Dorota Magdziak

Konkurs wiedzy o autyzmie wygrała uczennica klasy 4 d Karolina Borcuch. Gratulujemy.

Konkurs Języka Angielskiego FOX

Opiekun: Ewa Aszemborska Urbaniak

Uczniowie nagrodzeni w konkursie FOX w poszczególnych kategoriach: 1 gimnazjum (Ducks): Martyna Rafalska z 7c - wynik bardzo dobry, Maja Dębniak z 7c - wynik bardzo dobry, Elena Skrzypczyk z 7a - wynik dobry; klasy 5-6 (Bunnies): Julia Pielasa z 6a - wynik bardzo dobry, Anna Gadomska z 6b - wynik bardzo dobry, Alicja Zając z 5b - wynik dobry; klasy 3-4 (Kittens): Ida Krasnodębska z 3a - wynik bardzo dobry, Magdalena Szymańska z 4a- wynik dobry
 

 

Mistrzostwa w Rozwiązywaniu Angielskich Krzyżówek i Łamigłówek

Opiekun: Aleksandra Baron

W dniu 24 kwietnia 2018 r. odbył się Finał Mistrzostw w Rozwiązywaniu Angielskich Krzyżówek i Łamigłówek. Konkurs już po raz drugi został zorganizowany w naszej szkole. Tym razem nasi uczniowie mieli możliwość zmierzyć się z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 107. W I etapie konkursu wzięło udział 68 uczniów z klas II, III i IV. Do finału konkursu awansowało 15 uczniów. Nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca: klasy II - Aleksander Skawiński z 2a – 1 miejsce, Lena Kielak z 2c – 2 miejsce, Jakub Szajer z 2c – 3 miejsce; klasy III - Maja Baron z 3g – 1 miejsce, Urszula Dziudzik 3 f – 2 miejsce; klasy IV - Magdalena Szymańska z 4a – 2 miejsce.

 

 

 

Konkurs Plastyczny "Kominiarz strażnikiem Bezpieczeństwa Twojego Domu"

Opiekun: Aleksandra Kłysz

Laureatką Konkursu Plastycznego "Kominiarz strażnikiem Bezpieczeństwa Twojego Domu", którego organizatorem była Izba Kominiarzy Oddział Warszawa została Aleksandra Adamowska z 2a. 

 

Konkurs recytatorski „Poeci dzieciom”

Opiekun: Julita Nagel

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się następujący uczniowie z klas drugich: Szymon Żurakowski z 2b, Zofia Dobrzyńska z 2a, Julia Chodukiewicz z 2b. Finał konkursu recytatorskiego dla klas drugich odbył się 24 kwietnia 2018 r. o godz. 12.30 w Szkole Podstawowej nr 202. Wszyscy uczniowie reprezentujący naszą szkołę w konkursie otrzymali wyróżnienia: Zofia Dobrzyńska - wyróżnienie, Julia Chodukiewicz – wyróżnienie, Szymon Żurakowski - wyróżnienie.

 

XV Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej "Witaj, majowa jutrzenko" dla uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości

Opiekun: Julita Nagel

Nasza szkoła wytypowała 3 uczestników z klas 1-3 oraz 3 uczestników z klas 4-6 do udziału w  drugim etapie konkursu. Są to następujący uczniowie: Julia Flak z 3g, Pola Grabowska z 3a,  Józefina Karnkowska z 3e, Maja Przybylska z 7b, Weronika Dziklińska z 6b, Patrycja Rawska z 6c. Przesłuchania II etapu konkursu odbyły się 21.04.2018 r. w Katolickim Zespole Edukacyjnym im. ks. Piotra Skargi przy ul. Bema 73/75 w Warszawie. Laureatką 2 miejsca została Józefina Karnkowska z 3e, a laureatką 3 miejsca - Julia Flak z 3g. Tytuł finalisty zdobyły następujące uczennice: Pola Grabowska z 3a, Weronika Dziklińska z 6b, Patrycja Rawska z 6c, Maja Przybylska z 7b. Piętnasty Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej zakończy uroczysta gala z występami laureatów w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II (Galeria Porczyńskich - Plac Bankowy 1). Dnia 15 maja o godz. 10.00 podczas Gali zwycięzcom zostaną wręczone nagrody, a dla wszystkich biorących udział w finale pamiątkowe książki i dyplomy.

 

VII edycja Mokotowskiego IV Międzydzielnicowego Konkursu Wiedzy „OMNIBUS - wiem .... prawie wszystko”

Opiekun: Anna Mazur

W konkursie wzięło udział 170 uczestników z 29 szkół. Nasi uczniowie zajęli następujące lokaty: Aleksander Skawiński z 2a – 2 miejsce, Maja Baron z 3g - 3 miejsce, Urszula Dziudzik z 3f – wyróżnienie. Szkoła Podstawowa nr 307 otrzymała 115 punktów i zdobyła 3 miejsce. 24 kwietnia o godzinie 13.00 odbędzie się uroczyste podsumowanie konkursu.

 

Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka"

Opiekun: Monika Babakow, Julita Nagel

Uczniowie z naszej szkoły bardzo dobrze zaprezentowali umiejętności recytatorskie podczas dzielnicowego etapu konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka, który odbył się 21 marca 2018 r. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali jego laureatami. Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody: Julia Flak z 3g - nagroda II stopnia, Grzegorz Kaca z 5d - nagroda II stopnia, Weronika Dziklińska z 6b - nagroda II stopnia, Maja Przybylska z7b - nagroda II stopnia, Mikołaj Litewski z 7d - nagroda III stopnia, Józefina Karnkowska z 3e - wyróżnienie.

 

Mokotowski Konkurs Matematyczny "Liczydełko 2018"

Opiekun: Joanna Gontarz

W etapie dzielnicowym I miejsce zajął Marcin Dobrzyński z 3g, a wyróżnienia otrzymały: Maja Baron z 3g i Alicja Pielasa z 3g. Uroczyste wręczenie nagrod, wyróżnień i dyplomów odbędzie się 10 maja o godzinie 13:00 w SP 119 przy ul. Pułku Baszta 3.

 

Mokotowski Konkurs Matematyczny "W labiryntach matematyki" 2018

Opiekun: Joanna Gontarz

Wyniki etapu dzielnicowego przedstawiają się następująco: Maksymilian Mazur z 1c  - MIEJSCE II, Aleksander Skawiński z 2a  MIEJSCE I, Anna Bakoń z 3a MIEJSCE I, Maja Baron z 3g - MIEJSCE I, Alicja Pielasa z 3g - MIEJSCE I, Jan Kołdras z 3g - MIEJSCE III, Mikołaj Załucki z  3f - MIEJSCE III. Gratulujemy.

Archidiecezjalny Konkurs Biblijny i Biblijno-Plastyczny im. kard. Augusta Hlonda dla szkół podstawowych

Opiekun: Anna Rybaczuk, Julita Nagel

Dnia 10 marca 2018 r. w Auli Jana Pawła II UKSW przy ul. Dewajtis 5 w Warszawie odbył się Finał Konkursu Biblijnego i Biblijno-Plastycznego. W Konkursie Biblijnym, którego głównym tematem była Księga Wyjścia wyróżnienie otrzymał Maksymilian Stankiewicz z 6b. Natomiast tytuł finalisty zdobyły następujące osoby: Aleksandra Kłysz z 7d, Igor Buśko z 5b, Patrycja Rawska z 6c, Karolina Brzustowska z 6b i Natalia Misiejuk z 5a.

Uczennice naszej szkoły otrzymały 3 wyróżnienia w Konkursie Biblijno-Plastycznym. Jury konkursowe doceniło prace następujących uczestników: Kingi Jastrzębskiej z 4b, Mai Baron z 3g i Zuzanny Białobrowko z 2a. Wyróżnieni otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Mokotowski Konkurs Języka Angielskiego FIRST STEP

Opiekun: Ewa Asztemborska-Urbaniak, Monika Sadowska

W konkursie I miejsce zajęła Aleksandra Adamowska z 2a, III miejsce - Jagoda Radzikowska z 1a, III miejsce - Franciszek Horczyczak-Pruszyński z kl. 1e.

 

Festiwal Młodzi Artyści Mokotowa - MAM to! Konkurs recytatorski

Opiekun: Monika Babakow, Julita Nagel

Naszą szkołę podczas Festiwalu reprezentowały następujące uczennice z klas 1-3: Julia Flak z 3g, Helena Pilichowska z 2c, Pola Grabowska z 3a. Prezentacje uczestników odbyły się w poniedziałek 12 marca 2018r. w Centrum „Łowicka”, ul. Łowicka 21.

Festiwal Młodzi Artyści Mokotowa - MAM TO! – konkurs wokalny solistów

Opiekun: Julita Nagel

Festiwal MAM to! jest wyjątkową szansą dla młodych artystów Mokotowa na pochwalenie się swoimi artystycznymi talentami, pasjami i kreatywnością na profesjonalnych scenach dzielnicowych domów kultury. Konkurs wokalny solistów odbył się 20. 03.2018r. w Domu Kultury Kadr w Warszawie. Jury w składzie: Natalia Kukulska, Izabela Trzeciecka, Michał Dąbrówka przyznało 3 miejsce Zofii Tarasin z 4a za prezentację utworu Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego pt. „Deszcz”. Gratulujemy!

 

Mokotowski Konkurs Matematyczny im. Jana Śniadeckiego

Opiekun: Sylwia Grzeszczuk

Do etapu dzielnicowego przeszli uczniowie: Miłosz Łosiewicz z 7c, Kacper Kołtunowicz z 7c, Julia Pielasa z 6a, Filip Węgier z 6c, Borys Bilski z 5c, Maja Lasecka z 5b, Aleksandra Różalska z 4d, Wojciech Tatarek z 4c.  

6 kwietnia 2018 r. odbył się finał XXI Konkursu Matematycznego im. Jana Śniadeckiego. Laureatką III miejsca na poziomie klas czwartych została Aleksandra Różalska z 4d.

 

II MEMORIAŁ URSZULI MARCINIAK - konkurs łamigłówkowy

Opiekun: Barbara Szczeszka

Do II etapu konkursu łamigłówkowego "II Memoriał Urszuli Marciniak" z klas 4-6 zakwalifikowali się: Maja Baron z 3g, Igor Buśko z 5b, Maciej Kupecki z 5c, Piotr Stramski z 5c, Borys Bilski z 5c, Jakub Czarnowski z 5c, Maria Majkowska z 6a, Weronika Bielińska z 6a, Julia Pielasa z 6a, Oliwia Muras z 6a, Zuzanna Ostanek z 6a, Alicja Ciotucha z 6c, Mateusz Szarek z 6c 0raz z klas 7: Izabela Bytof z 7d. Finał odbył się w sobotę 24 III w CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Żywnego 25 w Warszawie. Czworo uczniów z naszej szkoły dostało się do Wielkiego Finału: Julia Pielasa, Maja Baron, Maciej Kupecki i Piotr Stramski. W finale zwyciężył Maciej Kupecki. Gratulujemy!

Mokotowski Konkurs Ortograficzny „Ortografek 2018”

Opiekun: Aleksandra Pęczalska - Wiśniewska

Do finału mokotowskiego konkursu ortograficznego zakwalifikowali się następujący uczniowie z klas trzecich: Małgorzata Kowalska z 3g, Maciej Grabowski z 3e, Alicja Pielasa z 3g, Jerzy Zakrzewski z 3g, Zuzanna Koper z 3e, Małgorzata Kobylińska z 3d. Finał konkursu ortograficznego odbędzie się 14 kwietnia 2018r. /sobota/ o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej nr 69 przy ul. Wiktorskiej 73.

 

VI Mokotowski Konkurs "Superpierwszak 2018"

Opiekun: Marzenna Świć - Kaczmarczyk

Do II etapu konkursu "Superpierwszak 2018" zakwalifikowali się następujący uczniowie klas pierwszych z naszej szkoły: Jagna Wilewska z 1a, Hanna Lech z 1a, Maja Celińska z 1b, Wojciech Magenta z 1c, Natalia Szymecka z 1c, Marcin Misiejuk z 1d, Olek Ciepieniak z 1e. Drugi etap odbył się 21 kwietnia 2018 r.  w SP nr 69. Laureatami zostali: Maja Celińska z 1b - I miejsce na Mokotowie, Hanna Lech z 1a - III miejsce na Mokotowie. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 22 maja 2018 r. w SP nr 69, przy ul. Wiktorskiej 73 o godz. 13.30.

 

 

Konkurs recytatorski "Warszawska Syrenka"

Opiekun: Julita Nagel, Monika Babakow

Do etapu rejonowego zakwalifikowani zostali następujacy uczniowie: Julia Flak z 3g, Józefina  Karnkowska z 3e, Weronika Dziklińska z 6b, Grzegorz Kaca z 5d, Mikołaj Litewski z 7d, Maja Przybylska z 7b.

 

I Warszawski Konkurs Informatyczny "Bezpieczni w sieci"

Opiekun: Barbara Szczeszka

Do konkursu zakwalifikowali się: Cezary Pieniądz z 7d, Weronika Bielińska, Alicja Ciotucha z 6c, Oliwier Biernacki z 6b i Eric Truppa.

Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Historia nauczycielką życia”

Opiekun: Anna Grzempczyńska

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowało się 5 uczniów z klas trzecich: Bartłomiej Aftyka z 3g, Maciej Gawęda z 3f, Julia Flak z 3g, Adam Chętkowski z 3e, Alicja Pielasa z 3g. Etap międzyszkolny odbył się w Szkole Podstawowej Nr 70 w Warszawie 11 kwietnia 2018 r. Laureatami konkursu zostali: Julia Flak, Bartłomiej Aftyka, Maciek Gawęda, a wyróżnienia przyznano: Adamowi Chętkowskiemu oraz Alicji Pielasie. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 18 maja 2018r. w Szkole Podstawowej nr 70.

 

Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny

Opiekun: Jolanta Łowkis-Wojciuk

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Maria Łakomska z 7a, która została laureatką konkursu.

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej"

Opiekun: Waldemar Królikowski

Nasi uczniowie: Maksymilian  Stankiewicz z 6b i Julia Pielasa z 6a awansowali do etapu wojewódzkiego XXIII edycji konkursu historycznego. Maksymilian Stankiewicz został laureatem etapu wojewódzkiego, a Julia Pielasa - finalistką etapu wojewódzkiego.

 

Archidiecezjalny Konkurs Biblijny im. kard. Augusta Hlonda dla szkół podstawowych

Opiekun: Julita Nagel

Eliminacje szkolne Konkursu Biblijnego dla uczniów szkół podstawowych zostały przeprowadzone w dniu 11.01.2018 r. o godz. 14.00 w SP nr 307 w sali nr 5. W konkursie uczestniczyło 23 uczniów. Spośród uczestników I stopnia (szkolnego) Konkursu Biblijnego Szkolna Komisja Konkursowa (SKK) wytypowała trzech najlepszych uczniów do II stopnia (centralnego). Tytuł finalisty zdobyły następujące osoby: Maksymilian Stankiewicz z 6b, Aleksandra Kłysz z 7d, Igor Buśko z 5b. Stopień II – centralny odbędzie się 10.03.2018 r. w Auli Jana Pawła II UKSW. 
 

Archidiecezjalny Konkurs Biblijno-Plastyczny im. kard. Augusta Hlonda dla szkół podstawowych

Opiekun: Julita Nagel

W konkursie biblijno-plastycznym brali udział uczniowie kl. 1- 4. Prace plastyczne ilustrowały wybrany fragment Księgi Wyjścia. Komisja Szkolna zakwalifikowała do finału prace następujących uczniów: Maja Baron z 3g, Marta Kozak z 4a, Filip Radzikowski z 4c, Zuzanna Białobrowko z 2a, ex aequo uo: Wiktoria Kurek z 4c, Martyna Szlauer z 4c, Kinga Jastrzębska z 4b, Agata Kęsy z 3a i Debora Rohozińska z 1d.

Prace naszych uczniów zostaną ocenione przez jury powołane przez Centralną Komisję Konkursową. Ogłoszenie wyników nastąpi 10 marca 2018 r. podczas zakończenia etapu centralnego Konkursu Biblijnego w Auli Jana Pawła II UKSW.

 

 

Międzyszkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Opiekun: Julita Nagel

Wyniki konkursu zostały ogłoszone 7 stycznia 2018, w niedzielę  na mszy świętej dla dzieci o godzinie 11.30. Wszystkie prace naszych uczniów zostały nagrodzone. Laureatką 1 miejsca została Sara Zawalich z 1b, laureatem 2 miejsca został Antoni Falęciak-Dąbrowski z 3f, laureatem 4 miejsca - Bartosz Białobrowko z 4a, laureatką 5 miejsca - Maja Baron z 3g. Wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Hinczewska z 2a, Helena Pilichowska z 2c, Filip Radzikowski z 4c, Agata Kęsy z 3a, Weronika Duraj z 1d i Michalina Pęciłło z 1b. Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy serdecznie.

 

VII edycja Mokotowskiego IV Międzydzielnicowego Konkursu Wiedzy OMNIBUS - wiem .... prawie wszystko

Opiekun konkursu - Anna Mazur

Do udziału w II etapie konkursu, który odbędzie się 13 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 260, zakwalifikowali się następujący uczniowie: Cezary Dąbrowski z 2a, Aleksander Skawiński z 2a, Mikołaj Suchecki z 2b, Barbara Jaroszyńska z 3e, Urszula Dziudzik z 3f, Maja Baron z 3g.

 

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową

Opiekun: Julita Nagel

Konkurs odbywa się corocznie w ramach akcji „Pola Nadziei”.  Ma on uwrażliwić dzieci na potrzeby ludzi chorych i cierpiących oraz zachęcać je do pełnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia.W sobotę 9 grudnia 2017 roku, w siedzibie Ośrodka Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów zebrała się komisja konkursowa w celu wyłonienia zwycięzców kolejnej już edycji  hospicyjnego konkursu bożonarodzeniowego na kartkę świąteczną dla chorego. Jury konkursowe wyłoniło zwycięzców. Wiktoria Kacprzak z 6b została laureatką  2 miejsca, Karolina Brzustowska z 6b została laureatką 3 miejsca. Wyróżnienia otrzymali: Maja Baron z 3g, Jan Kołdras z 3g, Maria Balas z 3f i Natalia Raczyńska z 5a. Gratulujemy serdecznie! Podczas  Charytatywnego Koncertu Kolęd będzie miało miejsce uroczyste zakończenie konkursu oraz wręczenie dyplomów i upominków dla dzieci wyróżnionych i nagrodzonych. Koncert odbędzie się dnia 28 stycznia 2018 roku o godz. 16:00 w kościele pw. Matki Bożej z Lourdes przy ulicy Wileńskiej 69 w Warszawie.

 

 

IX Ogólnopolski  Konkurs Wokalno – Recytatorski Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego „Ojczyzną moją jest muzyka…”

Opiekun: Julita Nagel

Naszą szkołę reprezentują następujący uczniowie: Julia Flak z 3g, Pola Grabowska z 3a, Helena Pilichowska z 2c, Zofia Tarasin z 4a, Maria Sadowska i Magdalena Szymańska z 4a, Mikołaj Litewski z 7d. Przesłuchania finałowe odbyły się 8 grudnia 2017r. W kategorii wiekowej kl. 1-3 recytacja laureatką 1 miejsca została Julia Flak z 3g. W kategorii wiekowej kl. 4-6 wokal laureatką 1 miejsca została Zofia Tarasin z 4a. Komisja konkursowa przyznała również wyróżnienia naszym uczniom w kategorii wiekowej kl. 4-7 recytacja. Wyróżnienia otrzymali: Maria Sadowska i Magdalena Szymańska z 4a oraz Mikołaj Litewski z 7d.  Laureaci i osoby wyróżnione są zaproszone na uroczyste rozdanie nagród i spotkanie z panią Kirą Gałczyńską w Szkole Podstawowej nr 42 w Warszawie. Gratulacje dla laureatów i wyróżnionych.                                         

 

Konkurs Poezji i Piosenki Irlandzkiej

Opiekun: Ewa Asztemborska-Urbaniak

W finale konkursu organizowanego pod patronatem Ambasady Irlandii wzięli udział uczniowie klasy 7d: Karolina Litewska - piosenka "My love" i Agnieszka Kowalska (gitara) oraz Mikołaj Litewski - wiersz "An old woman on the street". Mikołaj Litewski zajął I miejsce (nagrodą jest 2-tygodniowy pobyt na obozie językowym w Irlandii), a Karolina Litewska i Agnieszka Kowalska - III miejsce. Sukces ich jest tym wiekszy, że wystąpili w tej samej kategorii co reprezentanci szkół średnich.

 

 

Konkurs historyczny "Nasza biało-czerwona"

Opiekun: Joanna Nowak

24 października w naszej szkole został przeprowadzony I etap konkursu historycznego "Nasza biało-czerwona". W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4, wykazując się wiedzą na temat początków państwowości polskiej i ogólną znajomością współczesnego państwa polskiego. Laureatami I etapu konkursu zostali następujący uczniowie: Alicja Nierodzik z klasy 4a, Aleksander Gruszka z klasy 4a i Jagoda Ziółkowska z klasy 4c. Uczniowie ci będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu, który odbędzie się 8 listopada o godz. 10.00 w SP 190 ul. Zwierzyniecka 10.

 

XV Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej "Usłysz, Panie, moje słowa"

Opiekun: Julita Nagel

Komisja XV Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej  „Usłysz, Panie moje słowa…” zakwalifikowała do finału aż 5 uczniów naszej szkoły: Helenę Pilichowską z 2c,  Polę Grabowską z 3a, Julię Flak z 3g, Marię Sadowską z 4a i Jakuba Gryglewskiego z 5c. Przesłuchania finalistów odbyły się w Katolickim Zespole Edukacyjnym im. ks. Piotra Skargi w dniu  27.10.2017 r. Julia Flak z 3g została laureatką 1 miejsca w  tym konkursie.  Lista zwycięzców na stronie internetowej www.skarga.edu.pl

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
    02-762 Warszawa
    ul. Barcelońska 8
    e-mail: sp307wawa@wp.pl
  • 22 842 42 61
    22 842 18 98

Galeria zdjęć