Nawigacja

Informacje o konkursach Wyniki konkursów 2019/2020 2018/2019 2018/2019 2017/2018 2016/2017 Tekstowa podstrona

Konkursy

Wyniki konkursów 2019/2020

XV Olimpiada Matematyczna Juniorów

Opiekun: Barbara Szczeszka

Następujący uczniowie zostali zakwalifikowani do zawodów II stopnia XV edycji Olimpiady: Aleksandra Różalska z 6d i Maria Majkowska z 8a. Zawody II stopnia odbędą się 11 stycznia. 2020 r.

 

 

Konkurs plastyczny „ZNAKI NADZIEI”– kartka świąteczna dla chorego „Ubogi Jezus w Betlejem nadzieją dla ubogich”

Opiekun: Julita Nagel, Anna Rybaczuk

Nasza szkoła, jak co roku uczestniczyła w konkursie plastycznym pt. „ZNAKI NADZIEI”– kartka świąteczna dla chorego „Ubogi Jezus w Betlejem nadzieją dla ubogich”. W konkursie uczestniczyli uczniowie kl. 1-8. Komisja szkolna wyłoniła 12 najlepszych prac, które będą reprezentować szkołę w drugim etapie konkursu w Hospicjum Domowym w Warszawie.

Lista uczniów, których prace zakwalifikowały się do drugiego etapu konkursu plastycznego: Aniela Wołyniak z 5a, Urszula Dziudzik z 5f, Kinga Jastrzębska z 6b, Lena Osak z 6b, Alicja Sendrowska z 2e, Nicola Dąbrowska z 4a, Maja Baron z 5a, Xawery Król z 4b, Justyna Bernaś z 6c, Aleksander Skawiński z 4a, Zofia Kowalska z 5f, Antoni Falęciak z 5f

 

Kartki będą publikowane na stronie internetowej Organizatora wraz z imieniem uczestnika wiekiem i nazwą szkoły. Posiedzenie Komisji Konkursowej odbędzie się w terminie między 11.12-15.12 2019r. Wyniki konkursu zostaną opublikowane między 16.12-20.12 2019r. na stronie internetowej www.hospicjum-domowe.waw.pl                                                                                                   

 

 

XIII Mokotowski Konkurs Historyczny "Nasza biało-czerwona"

Opiekun: Joanna Nowak

14 listopada w Szkole Podstawowej nr 190 odbył się etap dzielnicowy XIII Mokotowskiego Konkursu Historycznego dla klas czwartych pt. "Nasza biało-czerwona".

Z przyjemnością informujemy, że w konkurencji grupowej reprezentanci naszej szkoły - Michał Piwowarski, Aleksander Skawiński i Wiktor Palmowski zdobyli 1 miejsce, a w konkurencji indywidualnej 1 miejsce zajął Michał Piwowarski z 4c, a 2 miejsce Aleksander Skawiński z 4a. Gratulujemy.

 

 

 

XVII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej „Usłysz, Panie moje słowa...”

Opiekun: Julita Nagel

Do II etapu konkursu recytatorskiego zakwalifikowało się 6 uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę.

W kategorii wiekowej kl. 1-3: Joanna Srokowska z 3d, Rafał Karczewski 1b, Lilia Ochnio z 2c. Kategoria wiekowa kl. 4-6: Zofia Kowalska z 5f, Julia Flak z 5a, Iga Cholewka z 4a.

Julia Flak z 5a została laureatką 2 miejsca konkursu recytatorskiego a tytuł finalisty uzyskali: Joanna Srokowska z 3d oraz Rafał Karczewski z 1b.

XVII Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej zakończy uroczysta gala z występami laureatów w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II (Galeria Porczyńskich - Plac Bankowy 3) w dniu 7.11.2019r. (czwartek).

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
    02-762 Warszawa
    ul. Barcelońska 8
    e-mail: sp307wawa@wp.pl
  • 22 842 42 61
    22 842 18 98

Galeria zdjęć