Nawigacja

Zajęcia pozalekcyjne 2015/2016 Ekokącik Koło informatyczne

Po lekcjach

Zajęcia pozalekcyjne 2015/2016

 

Zajęcia pozalekcyjne w roku 2015/2016

Zajęcia wyrównawcze w klasach 1-3

Lp

Forma zajęć

Nauczyciel prowadzący

Klasa

Dzień tygodnia

Lekcja

Sala

1.

Edukacja wczesnoszkolna

Renata Siecińska-Zielak

1a

Czwartek

2

9

2.

Edukacja wczesnoszkolna

Elżbieta Szwarc

1b

Środa

1

39

3.

Edukacja wczesnoszkolna

Magdalena Rojek

1c

Środa

3

świetlica

4.

Edukacja wczesnoszkolna

Izabela Urban

1d

Poniedziałek

3

29

5.

Edukacja wczesnoszkolna

Joanna Gontarz

1e, 1g

Czwartek

5

10

6.

Edukacja wczesnoszkolna

Anna Grzempczyńska

1f

Środa

1

32

7.

Edukacja wczesnoszkolna

Karina Jedynak

2a

Poniedziałek

1

28

8.

Edukacja wczesnoszkolna

Marzenna Świć-Kaczmarczyk

2b

Czwartek

2

2

9.

Edukacja wczesnoszkolna

Urszula Skórska-Bingoraj

2c

Czwartek

5

32

10.

Edukacja wczesnoszkolna

Magdalena Kłysz

2d

Czwartek

8

29

11.

Edukacja wczesnoszkolna

Aleksandra Pęczalska-Wiśniewska

3a

Środa

6

8

12.

Edukacja wczesnoszkolna

Ewa Mizgier-Kozińska

3b

Wtorek

1

31

13.

Edukacja wczesnoszkolna

Anna Mazur

3c

Poniedziałek

7

30

14.

Edukacja wczesnoszkolna

Iwona Januszewska-Skup

3d

Piątek

7

30

 

 

Koła zainteresowań w klasach 1-3 

Lp

Forma zajęć

Nauczyciel prowadzący

Klasa

Dzień tygodnia

Lekcja

Sala

1.

Koło ekologiczne „Ekokącik”

Karina Jedynak

2

Czwartek

6

30

2.

Koło matematyczne

Marzenna Świć-Kaczmarczyk

2

Środa

6

28

3.

Koło „Origami”

Urszula Skórska-Bingoraj

2

Poniedziałek

7

7

4.

Wesoły świat matematyki

Magdalena Kłysz

2

Środa

7

29

5.

Koło polonistyczne

Aleksandra Pęczalska-Wiśniewska

3

Środa

5

6.

Koło matematyczne

Ewa Mizgier-Kozińska

3

Czwartek

2

9

7.

„Ortografia na wesoło”

Anna Mazur

3

Piątek

5

10

8.

Zajęcia twórcze „W kręgu dźwięku, barwy, słowa”

Iwona Januszewska-Skup

3

Czwartek

2

6

9.

Chór szkolny

Katarzyna Mrowicka

1-6

Środa

9

 9

10.

Nauka gry na gitarze

Ewa Szymon

2-3

Piątek

5

bibl. 

11.

Inkubator – zajęcia recytatorskie

Julita Nagel

1-6

Poniedziałek

8

12.

Koło teatralne

Ewa Wilamowska, p. Szymon

1-6

Poniedziałek

8

Biblio-teka

 

 

Koła przedmiotowe i koła zainteresowań w klasach 4-6

Lp

Forma zajęć

Nauczyciel prowadzący

Klasa

Dzień tygodnia

Lekcja

Sala

1.

Język polski –przygotowanie do sprawdzianu

Jolanta Łowkis-Wojciuk

6a

Wtorek

8

7

2.

Monika Babakow

6b

Piątek

2

9

3.

Monika Babakow

6c

Piątek

1

5

4.

Matematyka –przygotowanie do sprawdzianu

Mirosław Mroczek

6a

Wtorek

1

6

5.

Izabela Sierakowska 

6b

Wtorek

2

2

6.

Mirosław Mroczek

6c

Poniedziałek

7

6

7.

Język angielski –przygotowanie do sprawdzianu

Ewa Asztemborska-Urbaniak

6a

Piątek

1

4

8.

Ewa Asztemborska-Urbaniak

6b

Czwartek

8

4

9.

Anna Kamińska

6c

Czwartek

7

2

10.

Koło języka polskiego

Dorota Rawska

4

Piątek

1

7

11.

Warsztaty ortograficzne

Dominika Ogrodnik-Gajkowska

6

Środa

8

12 

12.

Koło matematyczne „Matematyka na 6”

Izabela Sierakowska

4-6

Wtorek

8

2

13.

Koło języka angielskiego

Aleksandra Baron

4

Poniedziałek

8

4

14.

Koło „Poznajemy świat języka angielskiego”

Aleksandra Baron

2

Czwartek

2

31

15.

Koło języka angielskiego

Monika Sadowska

4-5

Czwartek

7

3

16.

Koło języka angielskiego

Monika Sadowska

4

Czwartek

1

3

17.

Koło języka rosyjskiego

Małgorzata Roguska

4-6

Czwartek

9

18.

Koło historyczne - przygotowanie do konkursów

Waldemar Królikowski

4-6

Czwartek

7

12

19.

Koło przyrodnicze „Tajemnice przyrody”

Ewa Tlałka

4-6

Środa

8

10

20.

Zajęcia wyrównawcze z przyrody

Ewa Tlałka

4-6

Czwartek

8

10

21.

Koło miłośników przyrody

Małgorzata Pawluk-Wieczorek

4-5

Środa

1

12

22.

Koło informatyczne

Monika Trzop

4

Wtorek

8

33

23.

Koło informatyczne

Monika Trzop

5-6

Wtorek

0

33

24.

Chór szkolny

Katarzyna Mrowicka

1-6

Środa

9

9

25.

Nauka gry na gitarze

Ewa Szymon

4-6

Środa

7

32

26.

Kuźnia Talentów – zajęcia recytatorskie

Julita Nagel

4-6

Środa

7

27.

Koło teatralne

Ewa Wilamowska, Ewa Szymon

1-6

Poniedziałek

8

Biblioteka

28.

Zajęcia sportowe – gry zespołowe

Jolanta Strzelczyk

4-6

Środa

7

sala gimn.

 

 

Koła zainteresowań w świetlicy szkolnej dla dzieci z klas 1-6

Lp

Forma zajęć

Nauczyciel prowadzący

Dzień tygodnia

Godzina

1.

Zajęcia przyrodnicze

Stanisława Rusiniak

Wtorek

13.30-14.30

2.

Koło czytelnicze

Wioletta Czyż

Środa

12.30-13.30

3.

Małgorzata Roguska

Środa

11.30-12.30

4.

Zajęcia literackie

Katarzyna Prokopowicz

Poniedziałek

12.00-13.00

5.

Piątek

11.00-12.00

6.

Zajęcia plastyczne z elementami origami

Agnieszka Dydyszko

Poniedziałek

13.00-14.00

7.

Środa

14.00-15.00

8.

Zajęcia plastyczne

Aniceta Gałkowska-Banat

Poniedziałek

15.00-16.00

9.

Zajęcia filmowe

Czwartek

15.15-16.05

10.

Zajęcia muzyczne

Beżenna Gala-Boryczka

Wtorek

13.30-14.30

11.

Zajęcia muzyczno-ruchowe

Karolina Ładziak

Piątek

9.50-10.40

12.

Renata Grządka

Środa

12.00-13.00

13.

Zajęcia plastyczne

Anna Jabłecka

Czwartek

15.30-15:30

14.

Piątek

15.30-16.30

15.

Zajęcia plastyczne

Emilia Zduńczyk

Wtorek

11.30-12.30

16.

Czwartek

12.00-13.00

17.

Zajęcia taneczne

Joanna Szejba

Wtorek

14.30-15.30

18.

Środa

15.00-16.00

19.

Gimnastyka korekcyjne

Magdalena Daykola

Środa

9.50-10.35

20.

Zajęcia sportowe – tenis stołowy

Krzysztof Ilczyszyn

Wtorek

8.55-9.40

21.

Zajęcia ruchowe

Hubert Gajewski

Czwartek

11.40-12.25

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
    02-762 Warszawa
    ul. Barcelońska 8
    e-mail: sp307wawa@wp.pl
  • 22 842 42 61
    22 842 18 98

Galeria zdjęć