Nawigacja

Idea Listy do dorosłych - klasa 6 Listy do patrona Alfabet - wiersze uczniów z klasy 4 Makieta "Droga" Santo Subito Na planie filmowym Dom pełen rymów Obrazy poetyckie Rymowanki owocowo-warzywne Ekologia wśród nas Rymowanki z "ż" Prace konkursowe 2017 Konkursy literackie

Nasze prace

Idea

 

W zakładce prezentujemy prace uczniów Szkoły Podstawowej nr 307 w Warszawie.

 

Pomysł ten narodził się pewnego wrześniowego kilka lat temu. Postanowiliśmy zaprezentować szkolnej społeczności twórczość literacką i plastyczną, która jest efektem codziennego, zwykłego trudu naszych uczniów.

Chcemy, aby zamieszczone tu prace stały się dla  autorów powodem do dumy i satysfakcji, a dla ich koleżanek i kolegów - źródłem pomysłów do własnej twórczości.

Zapraszamy uczniów SP 307, którzy chcieliby współtworzyć tę zakładkę, do przekazywania napisanych przez siebie prac, podpisanych imieniem i nazwiskiem, swoim wychowawcom, nauczycielom przedmiotów lub bezpośrednio na adres e-mail redakcji "Trzystasiódemki", szkolnej gazetki: redakcja307@wp.pl

Najciekawsze prace zostaną opublikowane na szkolnej stronie, a wybrane z nich - na łamach "Trzystasiódemki", szkolnej gazetki, tworzonej na platformie internetowej "Junior media".

 

Zuzanna Sewastianowicz, opiekun "Trzystasiódemki"

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
    02-762 Warszawa
    ul. Barcelońska 8
    e-mail: sp307wawa@wp.pl
  • 22 842 42 61
    22 842 18 98

Galeria zdjęć