Aktualności Sprzątaj po swoim psie Góra Grosza Adopcja na odległość Jem zdrowo... Smak zdrowia Psu Braty Spotkania autorskie i warsztaty teatralne Wycieczka na stadion Legii Citizens of the future Bezpieczna energia Mamo, tato, wolę wodę! Poznaj bezpieczny Internet Olimpiada pływacka Karta rowerowa Zbieraj makulaturę – ratuj konie!” Dostrzec innych - współpraca z UNICEF Wycieczka do Polsatu Wycieczka do piekarni Pomagamy zwierzętom w schronisku Trzystasiódemka na Wielkiej Wystawie Pilkarskiej Psia Gwiazdka 2012 Karta rowerowa 2013 Bieg przez Pola 2013 Tworzymy Pegaza z Klubem Gaja 2013 Kuźnia Twórczych Pomysłów Wycieczka do Karpacza Rajd Palmiry 2014 Prawa Dziecka Psia Gwiazdka

Przedsięwzięcia

Spotkania autorskie i warsztaty teatralne

Współpraca z Mokotowską Biblioteką Publiczną

Kilka lat temu nawiązaliśmy współpracę z Biblioteką Publiczną w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy. Pani Elżbieta Frankiewicz, zastępca dyrektora Biblioteki zwróciła się do naszej szkoły z bogatą ofertą spotkań autorskich, warsztatów teatralnych i zajęć edukacyjnych wspomagających realizację międzyprzedmiotowych ścieżek: patriotycznej i regionalnej.

Skorzystaliśmy z propozycji uczestniczenia w spotkaniach z pisarzami, m.in. Wandą Chotomską, Joanną Papuzińską, Agnieszką Frączek, Natalią Usenko, Anną Onichimowską.

W cyklu spotkań autorskich biorą udział klasy 1-6 oraz przedszkolaki z grup "0".

Równie atrakcyjne dla naszych uczniów są prelekcje przygotowane przez historyka - doc. dr hab. Witolda Lisowskiego, który w bardzo interesujący i barwny sposób mówi o historii polskiego godła i barw narodowych, o historii polskiego hymnu i o Grobie Nieznanego Żołnierza.

Od kilku lat klasy, których wychowawczynią jest pani Ewa Asztemborska - Urbaniak, biorą udział w warsztatach teatralnych, prowadzonych przez znakomitych śpiewaków operowych: Joannę Białek - sopran i Witolda Matulkę – tenora.

Ukoronowaniem tych odbywających się cyklicznie warsztatów są występy klasy przed szerszą publicznością.