Aktualności Sprzątaj po swoim psie Góra Grosza Adopcja na odległość Jem zdrowo... Smak zdrowia Psu Braty Spotkania autorskie i warsztaty teatralne Wycieczka na stadion Legii Citizens of the future Bezpieczna energia Mamo, tato, wolę wodę! Poznaj bezpieczny Internet Olimpiada pływacka Karta rowerowa Zbieraj makulaturę – ratuj konie!” Dostrzec innych - współpraca z UNICEF Wycieczka do Polsatu Wycieczka do piekarni Pomagamy zwierzętom w schronisku Trzystasiódemka na Wielkiej Wystawie Pilkarskiej Psia Gwiazdka 2012 Karta rowerowa 2013 Bieg przez Pola 2013 Tworzymy Pegaza z Klubem Gaja 2013 Kuźnia Twórczych Pomysłów Wycieczka do Karpacza Rajd Palmiry 2014 Prawa Dziecka Psia Gwiazdka

Przedsięwzięcia

Bieg przez Pola 2013

Bieg przez Pola

25 kwietnia 7-osobowa grupa dzieci z klas 2b, 2c, 3a (Michał Domurat, Kinga Łozińska, Jakub Rawski, Alicja Masiak, Krzysztof Łoziński, Adam Stelmaszczyk, Miłosz Łosiewicz) pod opieką pani Małgorzaty Cieślik reprezentowała naszą szkołę w mokotowskiej imprezie promującej ekologię i zdrowy styl życia.

Impreza ta to Bieg przez Pola, w czasie której dzieci z klas 1-3 zmagają się z wieloma konkurencjami o tematyce przyrodniczej, ekologicznej, matematycznej, językowej i sportowej.

Uczniowie z mokotowskich szkół spotkali się na Polach Mokotowskich, aby wspólnie zaprezentować, że przyroda i ekologia są dla nas bardzo ważne. Wszystkie dzieci wspaniale się bawiły.

Za aktywny udział nasza szkoła otrzymała Dyplom, a uczestnicy - nagrody za uczestnictwo, wspaniałe kostiumy oraz rekwizyty.

Wszyscy wrócili do szkoły ze wspaniałymi wrażeniami i w świetnych humorach.

Małgorzata Cieślik