Aktualności Sprzątaj po swoim psie Góra Grosza Adopcja na odległość Jem zdrowo... Smak zdrowia Psu Braty Spotkania autorskie i warsztaty teatralne Wycieczka na stadion Legii Citizens of the future Bezpieczna energia Mamo, tato, wolę wodę! Poznaj bezpieczny Internet Olimpiada pływacka Karta rowerowa Zbieraj makulaturę – ratuj konie!” Dostrzec innych - współpraca z UNICEF Wycieczka do Polsatu Wycieczka do piekarni Pomagamy zwierzętom w schronisku Trzystasiódemka na Wielkiej Wystawie Pilkarskiej Psia Gwiazdka 2012 Karta rowerowa 2013 Bieg przez Pola 2013 Tworzymy Pegaza z Klubem Gaja 2013 Kuźnia Twórczych Pomysłów Wycieczka do Karpacza Rajd Palmiry 2014 Prawa Dziecka Psia Gwiazdka

Przedsięwzięcia

Mamo, tato, wolę wodę!

Kampania edukacyjna na rzecz picia wody

W 2009/2010 roku szkolnym nasi Uczniowie z klas 1-3 biorą Udział w ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej "Mamo, Tato, wolę wodę!" Roli ktorej celem jest podkreślenie wody w codziennej diecie oraz art dziecka Kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych.

Patronat merytoryczny nad programem objęły: Instytut Żywności i Żywienia oraz art Instytut Matki i Dziecka, patronat honorowy - Ministerstwo Zdrowia.

Realizując program "Mamo, Tato, wolę wodę!", Chcemy, by nasi Uczniowie zrozumieli, Że woda jest niezbędna, by ją polubili i zaczęli traktować jako napój dla nich najlepszy.

W zajęciach prowadzonych klasach w 1-3 Pomocne Są zestawy edukacyjne przygotowane we Współpracy z ekspertami i pozytywnie zaopiniowane przez recenzentów Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Na lekcjach będziemy chcieli przybliżyć dzieciom Zasady prawidłowego żywienia oraz art wody Wpływ na ich życie i zdrowie, etapem Ostatnim programu Będzie wskazujących wykonanie prac plastycznych, dlaczego dzieci wola pić wodę. Najlepsze prace wezmą Udział w konkursie zatytułowanym plastycznym "Wolę pić wodę, bo ...".