Znaki Nadziei Sprzątanie świata Mały Samorząd Rajd Palmiry 2013 3a i 3b na Kopcu Powstania Warszawskiego Sowy Lekcja historii na cmentarzu Powązki Zaproszenie do OPP 175 Zajęcia w Miasteczku Przyrody Gra miejska Próbna ewakuacja Konkurs Santo Subito Warsztaty ceramiczne O! Matejko Santo Subito Warsztaty "Leśne dróżki" Warsztaty "Bądź zdrów" Jak działa mózg? Zajęcia biblioterapeutyczne w 1b

Mały Samorząd

Apel Małego Samorządu

19 września 2013 w naszej szkole odbył się pierwszy w tym roku szkolnym apel Małego Samorządu. Opiekę nad Samorządem w klasach 1 - 3 objęła wychowawczyni klasy 3c pani Urszula Skórska Bingoraj wraz z klasą 3c.

Apel poświęcony był aktualnym sprawom porządkowym i zasadom bezpiecznego spędzania czasu na ternie naszej szkoły: w czasie przerw międzylekcyjnych, przed lekcjami i po zajęciach.

Omówione zostały zasady szkolnego konkursu dla klas 1 – 3: Super Klasa 2013/2014.

Jednym z ważnych punktów  konkursu jest nasz szkolny strój, zmiana obuwia i kultura osobista.

Małgorzata Cieślik