2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2018/2019 2017/2018

2020/2021

Wyniki Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda – Ewangelia wg św. Jana

Miło nam poinformować, że Anna Bakoń uczennica kl. 6e uzyskała w finale konkursu aż 49 punków i została laureatką I miejsca.
Michał Lorenc uczeń kl. 5a otrzymał wyróżnienie

Julita Nagel

Mazowiecki Konkurs Plastyczny "MIKROKOSMOS"

Gratulujemy naszym uczennicom dojścia do finału mazowieckiego konkursu „Mikrokosmos". Nadesłano 263 prace wykonane przez dzieci i młodzież z całego województwa mazowieckiego.

Prace naszych uczennic: Dominiki Sendrowskiej z 5a, Michaliny Pęciłło z 4b, Klary Retman 6b, Barbary Filipowicz z 8b zostały wyróżnione, a Wiktoria Kurek z 7c zdobyła II miejsce.

Prace konkursowe

Jestem Europejczykiem. Dbam o zdrowie!

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Jestem Europejczykiem. Dbam o zdrowie!”. Komisja konkursowa zakwalifikowała 880 prac (z 916 otrzymanych) nadesłanych ze 134 szkół podstawowych. Wśród uczniów wyróżnionych są nasi uczniowie: Piotr Popiel z 1b i Mateusz Krakowski z 1b. Gratulujemy!

V Memoriał Urszuli Marciniak - konkurs łamigłówkowy

W Wielkim Finale V Memoriału Urszuli Marciniak (konkursu łamigłówkowego), który w tym roku odbył się w formie on-line, następujący uczniowie uzyskali bardzo wysokie wyniki:

Maciej Kupecki z klasy VIIIc - zajął VI miejsce w kategorii "Juniorzy",

Borys Bilski z klasy VIIIc - zajął IX miejsce w kategorii "Juniorzy".

Literacko-plastyczny konkurs "Twórcze wiosenne przebudzenie"

W szkolnym konkursie „Twórcze wiosenne przebudzenie” nagrodzone zostały 4 najciekawsze prace plastyczne oraz piękne wiersze:
I miejsce Pola Borkowska klasa 3A
II miejsce Alicja Sendrowska klasa 3E
III miejsce Natalia Wyżycka klasa 2B
Wyróżnienie: Martyna Szymecka klasa 2D

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza" i dzieje oręża polskiego"

Anna Bakoń z 6e zakwalifikowała się do III wojewódzkiego etapu konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" i została laureatką tego konkursu.

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego dla uczniów klas 3-8

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy wyniki finału Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego:

Aleksander Skawiński z 5a - I miejsce w kategorii klas V-VI,

Allan Frejer z 3c - V miejsce w kategorii klas III-IV,

Natalia Taworska z 8c - VI miejsce w kategorii klas VII-VIII,

Mateusz Kurpias z 4a - X miejsce w kategorii klas III-IV.

Mazowiecki Konkurs Biologiczny NUCLEUS

Kacper Drobik z 8c został zakwalifikowany do wojewódzkiego etapu Mazowieckiego Konkursu Biologicznego NUCLEUS i zajął 8 miejsce.

Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów

W konkursie wzięło udział 16 uczniów z naszej szkoły. Do II etapu okręgowego Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów, konkursu organizowanego przez MEN, zakwalifikowali się: Aleksandra Śliwczyńska z 8a i Krzysztof Kacperczyk z 7. Oboje odnieśli ogromny sukces: Aleksandra Śliwczyńska otrzymała tytuł finalistki konkursu, a Krzysztof Kacperczyk - laureata. Zdobyte tytuły zwalniają uczniów z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Gratulujemy!

Kuratoryjny konkurs biologiczny

Alicja Pielasa z 6a i Kacper Drobik z 8c zakwalifikowali się do etapu rejonowego kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z biologii.

Kuratoryjny konkurs wiedzy o społeczeństwie

Alicja Zając z klasy 8b i Piotr Stramski z klasy 8c zakwalifikowali się do etapu rejonowego kuratoryjnego konkursu z wiedzy o społeczeństwie.

Kuratoryjny konkurs języka rosyjskiego

Sofiya Barannykova z 8c i Daniel Smerechański z 8b zakwalifikowali sie do etapu rejonowego konkursu języka rosyjskiego. Sofiya przeszła do etapu wojewódzkiego i konkurs ukończyła z tytułem finalisty.

Kuratoryjny konkurs polonistyczny

Martyna Szlauer z 7c zakwalifikowała się i wzięła udział w etapie rejonowym konkursu kuratoryjnego z języka polskiego.

Kuratoryjny konkurs matematyczny

Borys Bilski z 8c zakwalifikował się i wziął udział w etapie rejonowym konkursu matematycznego.

Archidiecezjalny Konkurs Biblijny „Ewangelia wg Świętego Marka” - Opiekun: Julita Nagel

Dominika Sendrowska z 5a została laureatką I miejsca w Archidiecezjalnym Konkursie Biblijnym „Ewangelia wg Świętego Marka”.