Aktualności Sprzątaj po swoim psie Góra Grosza Adopcja na odległość Jem zdrowo... Smak zdrowia Psu Braty Spotkania autorskie i warsztaty teatralne Wycieczka na stadion Legii Citizens of the future Bezpieczna energia Mamo, tato, wolę wodę! Poznaj bezpieczny Internet Olimpiada pływacka Karta rowerowa Zbieraj makulaturę – ratuj konie!” Dostrzec innych - współpraca z UNICEF Wycieczka do Polsatu Wycieczka do piekarni Pomagamy zwierzętom w schronisku Trzystasiódemka na Wielkiej Wystawie Pilkarskiej Psia Gwiazdka 2012 Karta rowerowa 2013 Bieg przez Pola 2013 Tworzymy Pegaza z Klubem Gaja 2013 Kuźnia Twórczych Pomysłów Wycieczka do Karpacza Rajd Palmiry 2014 Prawa Dziecka Psia Gwiazdka

Przedsięwzięcia

Kuźnia Twórczych Pomysłów

Podsumowanie konkursów recytatorskPodsumowanie konkursów recytatorskich 2013

W Szkole  Podstawowej nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie uczniowie systematycznie odkrywają i rozwijają zdolności twórcze poprzez udział w pozalekcyjnych zajęciach recytatorskich, przesłuchaniach szkolnych oraz reprezentując szkołę w konkursach recytatorskich. W ramach pracy INKUBATORA TWÓRCZOŚCI (praca z dziećmi zdolnymi z klas 1-3) i KUŹNI TWÓRCZYCH POMYSŁÓW (praca z dziećmi zdolnymi z klas 4-6) uczą się poprawności i ekspresji wypowiedzi, dykcji oraz umiejętności prezentacji i nawiązania kontaktu z publicznością.

23 maja 2013 r. odbył się apel, w czasie którego prezentowali się uczniowie nagrodzeni Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej „Usłysz Panie, moje słowa”, Konkursie Poezji Patriotycznej „Witaj, majowa jutrzenko”,  w Konkursie Recytatorskim „WARSZAWSKA SYRENKA” oraz w Konkursie Recytatorskim „POECI DZIECIOM”.

Twórczą recytację zaprezentowali następujący uczniowie:

1. Ignacy Grabowski z kl. 2a
  2. Nela Sicińska z kl. 2a