Aktualności Sprzątaj po swoim psie Góra Grosza Adopcja na odległość Jem zdrowo... Smak zdrowia Psu Braty Spotkania autorskie i warsztaty teatralne Wycieczka na stadion Legii Citizens of the future Bezpieczna energia Mamo, tato, wolę wodę! Poznaj bezpieczny Internet Olimpiada pływacka Karta rowerowa Zbieraj makulaturę – ratuj konie!” Dostrzec innych - współpraca z UNICEF Wycieczka do Polsatu Wycieczka do piekarni Pomagamy zwierzętom w schronisku Trzystasiódemka na Wielkiej Wystawie Pilkarskiej Psia Gwiazdka 2012 Karta rowerowa 2013 Bieg przez Pola 2013 Tworzymy Pegaza z Klubem Gaja 2013 Kuźnia Twórczych Pomysłów Wycieczka do Karpacza Rajd Palmiry 2014 Prawa Dziecka Psia Gwiazdka

Przedsięwzięcia

Góra Grosza

Góra Grosza 2012

Głównym celem akcji jest pomoc dzieciom z rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych, domów dziecka. Według statystyk ponad 22 tysiące dzieci przebywa w domach dziecka, a 62 tysiące rodzinach zastępczych.

Patronat nad akcją „Góra Grosza” objęła Minister Edukacji Narodowej.

Organizatorem akcji jest Towarzystwo „Nasz Dom”. Akcja jest jedną z największych akcji społecznych w Polsce. W ubiegłym roku zebrano ponad 2,4 mln złotych. Wzięło w niej udział ponad 10 tysięcy szkół.

Koordynatorem zbiórki monet w szkole jest Samorząd Uczniowski, którego opiekunami są panie Małgorzata Roguska i Hanna Wałaszewska.

GÓRA GROSZA 2011

Akcja GÓRA GROSZA 2011 zakończyła się sukcesem. Zebranych zostało 16.346 monet na kwotę 693,99 zł. Najwięcej otrzymaliśmy jednogroszówek - 7861 sztuk. Samorząd Uczniowski dziękuje zaangażowanym w akcję rodzicom, uczniom i nauczycielom.

GÓRA GROSZA 2010

Nasza szkoła wzięła udział w XI edycji Ogólnopolskiej Akcji GÓRA GROSZA. Organizatorem akcji na terenie szkoły był Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Małgorzaty Roguskiej. Zaangażowali się uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice. Szkolna góra grosza była duża. Zebraliśmy 14 731 sztuk monet, co dało kwotę 587 zł 14 gr. Cieszymy się, że w ten sposób mogliśmy pomóc dzieciom z domów dziecka.

Akcja Góra Grosza 2009

W X edycji zebrano 473 zł 91 gr. Na tę kwotę złożyło się 13 428 sztuk monet groszowych.

Akcja Góra Grosza 2008

W grudniu 2008 roku Samorząd Uczniowski pod kierunkiem opiekunki Małgorzaty Roguskiej przeprowadził w szkole akcję Góra Grosza, polegającą na zbiórce monet groszowych. Uzyskane pieniądze przeznaczane są na pomoc dzieciom z rodzinnych domów dziecka oraz Domów Dziecka.

Ogółem w szkole zebrano 517,53 gr. Jest to 14501 szt. monet.

Góra Grosza 2007

W dniach 15 – 26 października 2007 r. Samorząd Uczniowski przeprowadził w szkole akcję „Góra Grosza”, która polegała na zbiórce monet groszowych, aby wspierać placówki opiekuńczo-wychowawcze w całym kraju.

Zebrano 9597 sztuk monet na kwotę 362,02 zł.

W imieniu dzieci, którym dzięki naszym groszom udzielona zostanie pomoc, Dziękujemy!