Aktualności Sprzątaj po swoim psie Góra Grosza Adopcja na odległość Jem zdrowo... Smak zdrowia Psu Braty Spotkania autorskie i warsztaty teatralne Wycieczka na stadion Legii Citizens of the future Bezpieczna energia Mamo, tato, wolę wodę! Poznaj bezpieczny Internet Olimpiada pływacka Karta rowerowa Zbieraj makulaturę – ratuj konie!” Dostrzec innych - współpraca z UNICEF Wycieczka do Polsatu Wycieczka do piekarni Pomagamy zwierzętom w schronisku Trzystasiódemka na Wielkiej Wystawie Pilkarskiej Psia Gwiazdka 2012 Karta rowerowa 2013 Bieg przez Pola 2013 Tworzymy Pegaza z Klubem Gaja 2013 Kuźnia Twórczych Pomysłów Wycieczka do Karpacza Rajd Palmiry 2014 Prawa Dziecka Psia Gwiazdka

Przedsięwzięcia

Pomagamy zwierzętom w schronisku

Pomóż zwierzakom ze schroniska przetrwać zimę

W piątek, 10.02.12 r. zakończyliśmy naszą akcję „Pomóż zwierzakom ze schroniska przetrwać zimę”. Wspólnie odnieśliśmy wielki sukces. Zebraliśmy wiele darów rzeczowych, które są na wagę złota. Okazało się, że trzeba było jechać aż trzema samochodami, które były załadowane prawie po dachy karmą, kocami, materacami i innymi rzeczami. Wszystko to bardzo się przyda, szczególnie w taki mróz, jaki jest teraz. Udało się też, dzięki waszej hojności, zebrać 1142 złote.

W sobotę zawieźliśmy to wszystko do Azylu pod Psim Aniołem. Jak to wyglądało, możecie zobaczyć na zdjęciach. Przeżycie było ogromne, bo pieski na nasz widok piszczały, płakały, przez kraty podawały łapy. Każdy chciał, żeby go stamtąd zabrać. Dlatego pamiętajcie, że zwierzę nie jest rzeczą – czuje, cierpi, jak każdy z nas. Jeśli się zdecydujesz na psa, czy kota to pamiętaj, że przejmujesz za niego odpowiedzialność! Musisz zadbać o jego potrzeby-wyprowadzić na spacer, nakarmić, a przede wszystkim - kochać i się opiekować! Wtedy nie będzie takich miejsc jak to, w którym byliśmy w sobotę, a zwierzęta nie będą cierpieć.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy z potrzeby serca włączyli się do naszej akcji. Cieszymy się, że wśród nas są dzieciaki, które nie potrafią przejść obojętnie obok istot, którym dzieje się krzywda.

Klasa 4 a