Obowiązek informacyjny

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od dnia 25 maja 2018 r. wprowadzamy zmiany dotyczące Polityki prywatności oraz Ochrony Danych Osobowych w związku z wejściem w życie Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) w Unii Europejskiej – numer 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

Celem zmian będzie właściwa ochrona danych osobowych, ujednolicenie przepisów oraz doprecyzowanie zasad i warunków przetwarzania danych przez Szkołę Podstawową nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie – określone w artykule 13 i 14 RODO.

Administratorem danych pozostaje Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie, ul. Barcelońska 8.

Z Inspektorem Ochrony Danych można się kontaktować za pomocą poczty elektronicznej: iod.sp307@wp.pl

Jednocześnie informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizyczne, techniczne i organizacyjne ochrony danych osobowych przed ich zniszczeniem, utratą, zmianą, ujawnieniem, wykorzystaniem lub dostępem – zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Administrator Danych Osobowych

Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie