Rodzinny Piknik 2018

Szanowni Rodzice,

Trzeci Rodzinny Piknik u Króla Jana III Sobieskiego odbędzie się

dnia 15 czerwca br. o godz.16.00.

Piknik jest organizowany przez nas, RODZICÓW!

Z roku na rok podnosimy sobie poprzeczkę. Robimy to jednak z myślą o naszych dzieciach. Jak co roku, liczę na Państwa zaangażowanie i pomoc w przygotowaniach oraz czynne uczestnictwo w pikniku. Poniżej przedstawiam główne informacje.

1.      KONKURS KSIĄŻKOWY! Zbieramy książki w domach, w szkole od maja.

Klasa, która przyniesie najwięcej książek zdobędzie atrakcyjną nagrodę -  niespodziankę, wartoJ

Książki będziemy zbierać do dostarczonych do sal pudełek. Bardzo prosimy o ich podliczenie i podpisanie (nr klasy) oraz wystawienie w przeddzień pikniku przed sale.

Książki używane, dla dzieci i dla dorosłych. Jeżeli posiadają Państwo książki nowe, które można przeznaczyć na nagrody w konkursie plastycznym to prosimy o przynoszenie ich do sekretariatu z opisem klasy i ilości sztuk.

2.      KONKURS PLASTYCZNY! Termin 12 czerwca

W tym roku zachęcamy, aby dzieci narysowały, namalowały „Wymarzony plac zabaw”. Technika dowolna, format A3.

3.      KAWIARENKA!

Ogromna prośba do MAM! Bardzo prosimy o zaangażowanie się i zasilenie kawiarenki swoimi wspaniałymi wypiekami, które są kluczowe dla atmosfery piknikowejJ

4.      Przydałyby się wszelkiego rodzaju gadżety na upominki dla dzieci, o co również bardzo prosimy. Mogą to być smyczki, długopisy, notesiki, itp. generalnie ucieszymy się ze wszystkiego.

5.      W czerwcu w korytarzu na dole stanie pudło, gdzie prosimy o jednorazowe sztućce, talerzyki, serwetki, kubeczki na potrzeby pikniku.

6.      Zwracamy się z gorącą prośbą o zestaw (jeden od całej klasy): kawa rozpuszczalna, herbata, cukier, mleko.

7.      Serdeczna prośba do Tatusiów!!! 14 czerwca (przeddzień pikniku) od 18.00 potrzebne męskie siły do wystawienia sceny, ustawienia stoisk i zabezpieczenia terenu.

8.      Przewidujemy wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Występy, Kawiarenka, Grill, Kącik Spa, Kącik Malucha, stoisko z książkami, pokaz judo i wiele, wiele innych atrakcji, które są w fazie przygotowań. Na koniec pikniku wieczór nam uprzyjemni koncert rockowego zespołu Wszyscy Byliśmy Harcerzami.

9.      Cały dochód z pikniku zostanie przeznaczony na plac zabaw dla dzieci. Środki zebrane w zeszłym roku w wysokości 9.900,00 zostały przeznaczone na zakup mebli wypoczynkowych oraz innych umilających czas na przerwie urządzeń dla dzieci. Sprzęty są zamówione, ale z powodu indywidualnych zamówień i niezależnych od nas przyczyn nadal nie zostały dostarczone. Ostateczny termin ich ustawienia na korytarzach to koniec kwietnia, początek maja.

Kinga Sydrych-Stolarek

Przewodnicząca Rady Rodziców