Zasady korzystania z szafek w szatni

Zasady korzystania z szafek w szatni w Szkole Podstawowej nr 307

1. Każdy uczeń naszej szkoły otrzymuje w szatni szafkę z przyporządkowanym numerem.

1. Kluczyki do szafki dziecka odbierają w szkole rodzice ucznia. Uczniowie mają obowiązek pilnować swoich kluczyków i przynosić je każdego dnia do szkoły.

1. Jeżeli uczeń zgubi kluczyk do swojej szafki, koszty dorobienia kolejnego kluczyka ponoszą rodzice dziecka.

1. Uczeń ma obowiązek dbać o powierzoną mu szafkę i utrzymywać w niej porządek.

1. Zabrania się ozdabiania szafek, oklejania, opisywania oraz znaczenia ich.

1. Szafki w szatni mają służyć dzieciom do przechowywania odzieży wierzchniej i obuwia na zmianę oraz potrzebnych przyborów i pomocy szkolnych.

1. W szafkach nie wolno pozostawiać na noc mokrego stroju basenowego, resztek jedzenia i picia.  Rzeczy takie uczeń ma obowiązek zabrać ze sobą do domu, każdego dnia po zakończeniu zajęć szkolnych.

1. Na koniec roku szkolnego uczniowie kończący dany etap edukacyjny (po klasie III i VI) zobowiązani są do zwrotu kluczyków.