Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych Zapisy do klasy 1 szkoły podstawowej na rok 2019/2020 Zapisy do oddziału przedszkolnego

Zapisy do oddziału przedszkolnego

Zapisy

Zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020 są prowadzone z wykorzystaniem systemu elektronicznego.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Biura Edukacji w zakładce: Rekrutacja oraz na naszej stronie.

Oferta Szkoły Podstawowej nr 307

W roku szkolnym 2019/2020 planowane jest utworzenie  jednego oddziału przedszkolnego. Dzieci będą uczestniczyć w 5-godzinnych obowiązkowych zajęciach edukacyjno-wychowawczych oraz zajęciach dodatkowych  z rytmiki i języka angielskiego.

Po zajęciach obowiązkowych dzieci z oddziału przedszkolnego będą objęte opieką świetlicową. W planie dnia przewidziane są trzy posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek.

Szkoła zapewnia również :

• opiekę logopedy, pedagoga, psychologa,
  • opiekę pielęgniarki,
  • zajęcia w sali Integracji Sensorycznej
  • miłą atmosferę i życzliwe podejście do dziecka,
  • zajęcia na szkolnym placu zabaw dostosowanym do wieku dziecka.

Kryterium dochodowe