Kasztanobranie 2011

Wielkie Szkolne Kasztanobranie 2011

Nasza szkoła od kilku lat  wspiera fundację Nasza Ziemia w pięknym celu - ratujemy kasztanowce! Zbieramy kasztany, przekazujemy firmie kosmetycznej, fundacja, za uzyskane pieniądze kupuje szczepionki dla drzew, budki lęgowe dla sikorek... i w ten sposób kasztanowce same się bronią przed szrotówkiem kasztanowcowiaczka.

27 października 2011 r. hurtownia surowców zielarskich ASTEX odebrała z naszej szkoły kasztany, zebrane przez całą społeczność szkoły. Była ich caaaała góra!!!

Chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy pomogli załadować kasztany do ciężarówki.

Dziękuję rodzicom - państwu Małgorzacie i Marcinowi Rosołek, pani Magdalenie Zygadło oraz pani Joannie Wrońskiej (osobie niezwiązanej bezpośrednio ze szkołą, która chciała nam pomóc).

Dziękuję pracownikom obsługi - paniom: Jolancie Grzelak (która ofiarnie wybrała kasztany znajdujące się głęboko pod kratą przy wejściu na patio), Renacie Stankiewicz, Barbarze Krakus, panom: Jankowi Lutek oraz Adamowi Wrzosek.

Dziękuję pani Dorocie Rawskiej wraz z klasą 6a oraz dzieciom z klasy 1a - które co do jednego zebrały rozsypane kasztany.

Ta akcja zbliżyła nas wszystkich. Pracowaliśmy w miłej, serdecznej atmosferze.

Na wyniki musimy trochę poczekać. Jesteśmy dobrej myśli, bo zebraliśmy w tym roku imponującą ilość kasztanów.

Wszystkim, który wzięli udział w naszym Szkolnym Kasztanobraniu, serdecznie dziękuję!!!!

Koordynator szkolnej akcji- Małgorzata Szczęsna