Znaki Nadziei Sprzątanie świata Mały Samorząd Rajd Palmiry 2013 3a i 3b na Kopcu Powstania Warszawskiego Sowy Lekcja historii na cmentarzu Powązki Zaproszenie do OPP 175 Zajęcia w Miasteczku Przyrody Gra miejska Próbna ewakuacja Konkurs Santo Subito Warsztaty ceramiczne O! Matejko Santo Subito Warsztaty "Leśne dróżki" Warsztaty "Bądź zdrów" Jak działa mózg? Zajęcia biblioterapeutyczne w 1b

Lekcja historii na cmentarzu Powązki

4 listopada uczniowie klas 3a i 3b byli na cmentarzu na Powązkach. Pani Helena Dziembowska (działaczka PTTK) i wychowawczynie panie Marzenna Świć- Kaczmarczyk i Małgorzata Szczęsna oprowadzały dzieci po cmentarzu. Uczniowie zapalili znicze przy mauzoleum upamiętnienia osób zamordowanych i zamęczonych w hitlerowskich obozach koncentracyjnych, przy pomniku Gloria Victis oddali hołd bohaterom Powstania Warszawskiego oraz zatrzymali się przy pomniku ofiar katastrofy smoleńskiej.

Po uporządkowaniu kilku zaniedbanych grobów szli Aleją Zasłużonych, przy której zostali pochowani ludzie sztuki i nauki: profesorowie nauk ścisłych i humanistycznych, muzycy, aktorzy, malarze i rzeźbiarze. Wiele zniczy zapaliły dzieci przy grobie znanego im poety Juliana Tuwima.