Nawigacja

Znaki Nadziei Sprzątanie świata Mały Samorząd Rajd Palmiry 2013 3a i 3b na Kopcu Powstania Warszawskiego Sowy Lekcja historii na cmentarzu Powązki Zaproszenie do OPP 175 Zajęcia w Miasteczku Przyrody Gra miejska Próbna ewakuacja Konkurs Santo Subito Warsztaty ceramiczne O! Matejko Santo Subito Warsztaty "Leśne dróżki" Warsztaty "Bądź zdrów" Jak działa mózg? Zajęcia biblioterapeutyczne w 1b

2013/2014

Zajęcia biblioterapeutyczne w 1b

„Odważny jak lew” – zajęcia o charakterze biblioterapeutycznym

 

 

W poniedziałek, 5 maja 2014 roku, uczniowie klasy I b uczestniczyli w zajęciach o charakterze biblioterapeutycznym przygotowanych przez p. Ewę Wilamowską. Scenariusz zajęć powstał na podstawie książki Wandy Chotomskiej pt. „Leonek i lew”.

Celem zajęć było: kształtowanie umiejętności radzenia sobie z lękiem, rozwijanie umiejętności współpracy w grupie oraz  przełamywanie onieśmielenia.  Uczniowie poznali nowe zabawy („Przechodzenie przez ucho igielne”, „Lew i zebry”, skok przez „Płonące koło”).

Wychowawczyni klasy, pani Ewa Mizgier-Kozińska, wręczyła wszystkim dzieciom dyplomy „Odważny jak lew”. Na zakończenie dzieci odtańczyły taniec integracyjny.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
    02-762 Warszawa
    ul. Barcelońska 8
    e-mail: sp307wawa@wp.pl
  • 22 842 42 61
    22 842 18 98

Galeria zdjęć