Nawigacja

Aktualności Wyniki konkursów 2018/2019 2018/2019 Wyniki konkursów 2017/2018 2016/2017

Konkursy

2018/2019

Laureaci konkursów 2018/2019

Kuratoryjne Konkursy Przedmiotowe

Konkurs Matematyczny (opiekun: Wioleta Bulikowska) - Julia Pielasa z 7a – tytuł laureata

Konkurs biologiczny (opiekun: Ewa Tlałka) –Julia Pielasa z 7a tytuł finalisty

XXIV edycja Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę" – opiekun: Waldemar Królikowski

Maksymilan Stankiewicz z 7b - laureat etapu wojewódzkiego

XIX Konkurs Ortograficzny „Ortografia na medal” – opiekun: Dorota Rawska i Zuzanna Sewastianowicz

Marysia Łakomska - tytuł finalisty etapu wojewódzkiego

XVI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Z ortografią za pan brat” - opiekun: Małgorzata Cieślik

Aleksander Skawiński z 3a - tytuł Mistrza Ortografii klas trzecich m. st. Warszawy

Gustaw Białek z 3b - III miejsce,

Hanna Kozioł z 3a - wyróżnienie

Mokotowski Konkurs Ortograficzny "Ortografek" - opiekun: Iwona Januszewska-Skup

Hanna Kozioł i Aleksander Skawiński z 3a - II miejsce

Międzyszkolny Mokotowski Konkurs "Poeci dzieciom" – opiekun: Magdalena Kłysz i Ewa Gładzikowska

W kategorii literackiej: Helena Pilichowska z 3C - I miejsce, Iga Cholewka z 3A - III miejsce, Dominika Sendrowska z 3A - III miejsce

XVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej „Witaj, majowa jutrzenko...” - opiekun: Julita Nagel

Tytuł finalisty : Zofia Dobrzyńska z 3a oraz Józefina Karnkowska z 4e

XVI Wojewódzki Konkurs Recytatorskiego Poezji Religijnej „Usłysz Panie, moje słowa” – opiekun: Julita Nagel

Klementyna Karnkowska z 4e – III miejsce

Julia Flak z 4g - wyróżnienie

Helena Pilichowska z 3c, Zofia Dobrzyńska z 3a, Julia Chodukiewicz z 3b, Zofia Tarasin z 5a – tytuł finalisty

VI Edycja Konkursu „Ze Strażą Miejską Bezpiecznie” - opiekun: Ewa Mizgier-Kozińska

Aleksandrę Różalską i Karolinę Borcuch z 5d - II miejsce w etapie warszawskim

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX - opiekun: Ewa Asztemborska-Urbaniak

Julia Szajer z 7c - wynik bardzo dobry

Jakub Czarnowski z 6c - wynik dobry

Alicja Zając z 6b - wynik dobry

Maria Sadowska z 5a- wynik dobry

Konrad Żółkiewski z 4f - wynik bardzo dobry

Kacper Żółkiewski z 3b - wynik dobry

Antonina Sołkowicz z 4e - wynik dobry

Aleksander Skawiński z 3a - wynik dobry

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Albus” – opiekun: Aleksandra Baron, Ewa Urbaniak

Maja Dębniak z 8c – wyróżnienie

Julia Szajer z 7c – laureat

Julia Pielasa z 7a – wyróżnienie

Alicja Ciotucha z 7c - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Panda” – opiekun: Ewa Urbaniak, Monika Sadowska

wyróżnienie: Elena Skrzypczyk z 8a, Julia Pielasa z 7a, Julia Szajer z 7c, Alicja Ciotucha z 7c

Ogólnopolski Konkurs z Matematyki „Albus” – opiekun: Wioleta Bulikowska

Julia Pielasa z 7a – III miejsce

IV Warszawski Festiwal Języka Rosyjskiego - opiekun: Małgorzata Roguska

Marcela Zgadzaj - laureatka

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” – opiekun: Wioleta Bulikowska

wynik bardzo dobry: Alicja Pielsasa z 4g, Maja Baron z 4g, Martyna Szlauer z 5c, Julisa Pielasa z 7a;

wyróżnienie: Bartłomiej Aftyka z 4g, Katarzyna Kupecka z 4e, Anna Bakoń z 4a, Maciej Grabowski z 4e, Aleksandra Różalska z 5d, Borys Bilski z 6c

Dzielnicowy Konkurs Przyrodniczy "Orlik" - opiekun: Anna Mazur

Michał Piwowarski z 3c - II miejsce

Franciszek Wiśniewski z 3c - II miejsce

Jakub Bielski z 3a - III miejsce

Lena Kielak z 3c - III miejsce

Mokotowski Konkurs Historyczny dla klas trzecich - opiekun: Iwona Januszewska-Skup

Aleksander Skawiński z 3a - tytuł laureata. Antoni Pałdyna z 3c - wyróżnienie

Festiwal Młodzi Artyści Mokotowa „Mam to!”

Konkurs Recytatorski - opiekun: Julita Nagel

Julia Flak z 4g – I miejsce

Konkurs Literacki na list o Mokotowie– opiekun: Zuzanna Sewastianowicz

Maja Baron – II miejsce

Archidiecezjalny Konkurs Biblijny - opiekun: Julita Nagel

Maksymilian Stankiewicz z 7b - wyróżnienie w III etapie

IV Warszawski Konkurs Wokalny "Warszawa w piosence" - opiekun: Wiesława Żelazek

Józefina Karnkowska i Klementyna Karnkowska z 4e – I miejsce

Warszawski konkurs matematyczny dla uczniów klas 3 „Mała Olimpiada Matematyczna” 2019 - opiekun: Anna Mazur

Aleksander Skawiński z 3a - I miejsce,

Dominika Sendrowska z 3a - II miejsce,

Robert Pietkiewicz z 3a - II miejsce,

Jakub Bielski z 3a - III miejsce

Mokotowski Konkurs historyczny „Nasza biało-czerwona" – opiekun: Waldemar Królikowski

Bartłomiej Aftyka, Julia Flak i Jan Kołdras - I miejsce drużynowo. Bartłomiej Aftyka - I miejsce indywidualnie

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej "Z Biblią na co dzień" - opiekun: Anna Rybaczuk

Anna Bakoń z 4a, Julia Kisiel z 6c i Igor Buśko z 6b - III miejsce drużynowo

Finał Konkursu Łamigłówkowego "III Memoriał Urszuli Marciniak" - opiekun: Barbara Szczeszka

Maciej Kupecki - II miejsce w kategorii „Młodziki”

Julia Pielasa -  III miejsce w kategorii „Juniorzy”

X Ogólnopolski Konkurs Wokalno – Recytatorski Poezji  K. I. Gałczyńskiego „Ojczyzną moją jest muzyka…” – opiekun: Julita Nagel i Monika Babakow

Szkoła podstawowa kl. I – III

I miejsce – Joanna Srokowska

III miejsce - Helena Pilichowska

Wyróżnienie: Iga Cholewka, Nikola Dąbrowska. Zofia Dobrzyńska, Dominika Sendrowska

Szkoła podstawowa  - wokal kl. IV – VI

I miejsce – Józefina Karnkowska, Klementyna Karnkowska                    

Szkoła podstawowa  - recytacja kl. IV – VI

II miejsce –  Julia Flak

Klasy VII, VIII i III gimn. - recytacja

Wyróżnienie:  Maja Dębniak

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Nasza Syrenka" - "101 lat z Syrenką" - opiekun: Monika Trzop

Zofia Kwaśniak 0a - wyróżnienie,

Jagoda Radzikowska 2a - wyróżnienie,

Nadia Niedźwiedzka 1e - wyróżnienie,

Helena Pilichowska 3c - wyróżnienie,

Zuzanna Hinczewska 3c – II miejsce,

Marcela Zgadzaj 7c - wyróżnienie,

Zuzanna Białobrowko 3a - wyróżnienie

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
    02-762 Warszawa
    ul. Barcelońska 8
    e-mail: sp307wawa@wp.pl
  • 22 842 42 61
    22 842 18 98

Galeria zdjęć