Nawigacja

Lista nauczycieli

Foto Ewa Asztemborska-Urbaniak j. angielski
 
 
Monika Babakow j. polski
 
 
Aleksandra Baron j. angielski
 
 
Natalia Busz n wspomagający
 
 
Małgorzata Cieślik EW
 
 
Edyta Czapska j. polski
 
 
Wioletta Czyż świetlica
 
 
Magdalena Daykola wf
 
 
Sławomir Dmoch informatyka
 
 
Agnieszka Dydyszko świetlica
 
 
Hubert Gajewski wf
 
 
Bożena Gala-Boryczka świetlica
 
 
Aniceta Gałkowska-Banat świetlica
 
 
Ewa Gładzikowska biblioteka
 
 
Katarzyna Golec świetlica
 
 
Joanna Gontarz EW
 
 
Renata Grządka świetlica
Foto Anna Grzempczyńska EW
 
 
Sylwia Grzeszczuk matematyka
 
 
Joanna Grzywacz j.angielski
 
 
Barbara Homenda psycholog
 
 
Krzysztof Ilczyszyn wf
 
 
Anna Jabłecka świetlica
 
 
Maria Jaczun biblioteka
 
 
Ewa Janiga EW
 
 
Marzena Jankowska EW
 
 
Iwona Januszewska-Skup EW
 
 
Dominik Jarczak św
 
 
Anna Kamińska j. angielski
 
 
Magdalena  Kłysz EW
 
 
 Kozak Andrzej KA
 
 
Magdalena Krasuska n wspomagający, edu. dla bez.
 
 
Magdalena Król-Skoczyńska św
 
 
Waldemar Królikowski historia
 
 
Izabela Lelonek EW
 
 
Karolina Ładziak świetlica
 
 
Jolanta Łowkis-Wojciuk j. polski
 
 
Dorota Magdziak n wspomagający
 
 
Anna Malinowska n. wspomagający
 
 
Sylwia Malska j. angielski
 
 
Anna Mazur EW
Foto Adrianna Męczyńska n wspomagający
 
 
Katarzyna Michalczuk EW, geografia
 
 
Ewa Mizgier-Kozińska WP
 
 
Mirosław Mroczek matematyka, fizyka
 
 
Katarzyna Mrowicka reedukacja
 
 
Julita Nagel religia
 
 
Joanna Nowak historia
 
 
Dominika  Ogrodnik-Gajkowska reedukator
 
 
Sylwia Olejarz matematyka
 
 
Małgorzata Pawluk- Weczorek PM
 
 
Małgorzata Pawluk-Wieczorek przyroda, biologia, chemia
Foto Aleksandra Pęczalska-Wiśniewska EW
 
 
Marta Przetacka n wspomagający
 
 
Dorota Rawska j. polski
 
 
Małgorzata Roguska j. rosyjski
 
 
Stanisława Rusiniak świetlica
 
 
Anna Rybaczuk RA
 
 
Anna Rybarczuk religia
 
 
Monika Sadowska j. angielski
 
 
Jakub Sekuła wf
Foto Zuzanna Sewastianowicz j. polski
 
 
Renata Siecińska-Zielak EW
 
 
Magdalena Sieczkowska n wspomagający
 
 
Anna Siedlanowska swietlica
 
 
Urszula Skórska-Bingoraj EW
 
 
Anita Słapczyńska n. wspomagający
 
 
Magdalena Sobiech pedagog
 
 
Iwona Sołtysiak j. polski
 
 
Wioleta Stopiak matematyka
 
 
Jolanta Strzelczyk wf
 
 
Katarzyna Strzelczyk świetlica
 
 
Katarzyna Suchecka n wspomagający
Foto Barbara Szczeszka matematyka/zaj. komputerowe
 
 
Małgorzata Szczęsna EW
 
 
Joanna Szejba j. hiszpański/logopeda
 
 
Teresa Szewczyk historia
 
 
Magdalena Sznura wf
 
 
Elżbieta Szwarc EW
 
 
Ewa Szymon biblioteka
 
 
Monika Szymonik n wspomagający
 
 
Marzenna Świć-Kaczmarczyk EW
 
 
Marzena Targońska świetlica
 
 
Ewa Tlałka przyroda, biologia
 
 
Magdalena Tomaszuk n wspomagający
 
 
Agata Tomczak reedukacja
 
 
Magdalena Trelka WP
 
 
Katarzyna Trentowska n. wspomagający
 
 
Monika Trzop plastyka/zaj. komputerowe
 
 
Katarzyna Turza n. wspomagający
 
 
Katarzyna Waśkiewicz świetlica
 
 
Joanna Wielogórska świetlica
 
 
Joanna Wiśniewska j. polski
 
 
Małgorzata Wiśniewska-Marszałek j. hiszpański
 
 
Jolanta Wojciuk WJ
 
 
Anna Wyrzykowska religia
 
 
Magdalena Zawadzka-Szwed j. angielski
 
 
Piotr Zbrzeźniak WF
 
 
Wiesława Żelazek muzyka

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
    02-762 Warszawa
    ul. Barcelońska 8
    e-mail: sp307wawa@wp.pl
  • 22 842 42 61
    22 842 18 98

Galeria zdjęć