Nawigacja

 • Zmiany w planie lekcji

  21.02.2020

  Informujemy, że w planie lekcji obowiązującym od 24 lutego pojawiły się drobne zmiany. Dotyczą one klas: 5c, 5d, 6a, 6c, 6d, 8a. Prosimy o sprawdzenie grafików swoich lekcji.

 • Zabawa karnawałowa

  06.02.2020

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zabawa karnawałowa.

  W ostatni czwartek przed feriami zimowymi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zabawie karnawałowej.

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Odwołane zajęcia na basenie

  Szanowni Państwo,

  z powodu awarii na basenie zmuszeni jesteśmy odwołać w dniu dzisiejszym - 24.01.2020 - piątek - zajęcia na basenie szkolnym.

 • 20.01.2020

  W zakładce: Konkurs "Ortografia na medal" zostały zamieszczone wyniki konkursu.

 • Zebrania z rodzicami

  W czwartek 16 stycznia odbędą się zebrania rodziców, w czasie których poza omówieniem klasyfikacji i podsumowaniem pierwszego półrocza przeprowadzone zostaną wybory kandydatów, przedstawicieli rodziców do Rady Szkoły na nową kadencję.

  Z powodu nieobecności wychowawców odwołane sa zebrania w 1c, 3a, 7b. Zebranie w 5f przeniesione na piątek 17.01.

 • 3a z WOŚP

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Klasa 3a z WOŚP.

  Podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy klasa 3a brała udział w pozoracji wypadku. Uczniowie odgrywali role strażaków, ratowników wodnych, ratowników medycznych oraz pokazywali umiejętności nabyte w czasie programu „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Uczniowie prezentowali, jak należy zachować się w sytuacji zagrożenia i jak udzielić pierwszej pomocy.

 • Zima w mieście 2020

  W czasie ferii zimowych od 10 do 21 lutego 2020 r. w naszej szkole będzie organizowana akcja „Zima w mieście”. Rekrutacja uczniów warszawskich szkół oraz uczniów mających stałe miejsce zamieszkania w Warszawie do Akcji „Zima w Mieście” 2020 prowadzona jest przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń: warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl w terminie określonym w harmonogramie tj. od 14 stycznia 2020 r. od godziny 12.00 do 21 stycznia 2020 r. do godziny 12.00.

  Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i zasadami rekrutacji w zakładce "Zima w mieście". Więcej informacji na stronie: www.edukacja.warszawa.pl oraz http://mokotow.waw.pl/strona-2923-zima_w_miescie_2020.html

 • Oferta pracy

  Szkoła Podstawowa nr 307 pilnie poszukuje 2 nauczycieli - instruktorów pływania do pracy w czasie akcji "Zima w mieście" od 10 do 21 lutego 2020 r . Zgłoszenia proszę kierować do sekretariatu szkoły - tel. 228424261.

 • Przedświąteczne spotkanie

  20.12.2019

  Na wspólne kolędowanie zaprosił nas chór szkolny oraz klasa 7b. Zdjęcia zostały dodane do galerii Przedświąteczne spotkanie.

 • 16.12.2019

  W naszej szkole realizowany jest projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej: "Sięgnij po więcej! - rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m. st. Warszawy".

  W ramach projektu zapraszamy uczniów klas VII i VIII oraz rodziców do indywidualnych konsultacji dotyczących wyboru dalszej ścieżki kształcenia.

  Konsultacjami zajmuje się pedagog szkolny - Magdalena Sobiech w każde wtorkowe popołudnie w pok. 37.

  Szczegóły w zakładce: Sięgnij po więcej.

 • 14.12.2019

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XX Konkursie Ortograficznym „Ortografia na medal” 2019/2020 pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Adresatem konkursu są uczniowie szkół podstawowych – z klas 5-6 i z klas 7-8. Etap dzielnicowy organizuje Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie.

  Nazwiska uczniów zakwalifikowanych do etapu dzielnicowego (po 3 osoby z poziomu klas 5-6 i 7-8) należy przesłać  faxem lub e-mailem do 14 stycznia 2020 r. faxem: 22 8424261 lub e-mailem: sp307wawa@wp.pl

  Etap dzielnicowy odbędzie się w sobotę –  18 stycznia 2020r. o godz.10.00  w Szkole Podstawowej nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie ul. Barcelońska 8.

  Szczegóły w zkładce: Konkurs "Ortografia na medal".

 • Zimowa przerwa świąteczna oraz 2 i 3 stycznia

  Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizacji roku szkolnego zimowa przerwa świąteczna trwa w szkołach od 23 do 31 grudnia br. Jest to dla uczniów czas wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W tych dniach dyrektor szkoły nie ma obowiązku zapewnienia opieki świetlicowej czy zorganizowania zajęć wychowawczo-opiekuńczych.

  Zgodnie z przepisami w czasie zimowej przerwy świątecznej dyżur pełni jedynie oddział przedszkolny.

  Dyrektor Szkoły przypomina, że 2 i 3 stycznia są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. Świetlica pełni funkcję opiekuńczą w godzinach 8:00-16:00.

 • Opłaty za obiady w styczniu

  Uwaga! Przelewy za obiady styczniowe mogą być dokonywane dopiero po 1 stycznia 2020 r. Przelewy grudniowe nie zostaną uwzględnione na przyszły rok.

 • Akcja „Zbieraj makulaturę ratuj konie”

  Informujemy, że akcja „Zbieraj makulaturę ratuj konie” zostaje odwołana z przyczyn od nas niezależnych. Nie możemy znaleźć odbiorcy makulatury.

 • Nekrolog

  Nekrolog

  Z żalem zawiadamiamy o śmierci Wiesławy Budziszewskiej, wspaniałej, wieloletniej nauczycielki naszej szkoły. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 9 grudnia 2019 r. o godzinie 12:00 w kościele drewnianym na Cmentarzu Bródnowskim. Dyrekcja i pracownicy szkoły składają Rodzinie serdeczne kondolencje.

 • Zebranie z rodzicami przyszłych klas 1 i oddziału przedszkolnego

  Zebranie rodziców dzieci siedmioletnich i sześcioletnich zainteresowanych rekrutacją do klas pierwszych lub do oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2020/2021 odbędzie się w czwartek 23 stycznia 2020 r. o godzinie 18:00 w stołówce szkolnej.

 • Zbiórka darów dla zwierząt

  Rozpoczynamy zbiórkę darów dla zwierząt z Fundacji Azylu Koci Świat w Nasielsku. Tylko dzięki wielkim i szczodrym sercom fundacja może udzielić pomocy tym najbardziej potrzebującym, będącym często w beznadziejnej sytuacji zwierzętom. Wolontariusze będą zbierać wpłaty do puszek oraz dary rzeczowe: koce, prześcieradła, posłania, miski i miseczki, drapaki, karmę dla kotów, żwirek dla kotów, karmę dla psów, szelki, smycze i obroże dla psów, zabawki dla zwierząt( samotne psy uwielbiają pluszaki), karmę dla królików. Dary można także przynosić do sali nr 36. Akcja trwa do 20 grudnia.

  Bardzo liczymy na Waszą hojność.

  Koordynatorzy akcji: Jolanta Łowkis-Wojciuk, Anna Rybaczuk, Urszula Skórska-Bingoraj

 • Warsztaty w najwyższym przedwojennym budynku

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 3B: Warsztaty w najwyższym przedwojennym budynku.

 • Ekologiczna Warszawa

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Ekologiczna Warszawa.

  14 listopada na parking przy szkole przyjechał autobus. Tego dnia uczniowie klas 3b, 3a, 2e, 3d i 1b wzięli udział w zajęciach komunikacyjnych "Nasza wspólna sprawa - ekologiczna Warszawa". Najpierw każda klasa miała warsztaty w sali. W czasie lekcji uczniowie dowiedzieli się więcej o warszawskim transporcie, zasadach bezpiecznego podróżowania komunikacją miejską i jej wpływie na środowisko naturalne. Później spotkali się z kierowcą autobusu elektrycznego, który opowiedział im o swojej pracy i specyfice pojazdu elektrycznego. Na koniec wszystkie dzieci dostały upominki i plany lekcji. 

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
  02-762 Warszawa
  ul. Barcelońska 8
  e-mail: sp307wawa@wp.pl
 • 22 842 42 61
  22 842 18 98

Galeria zdjęć