• Niedawno odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w Pływaniu. Nasza szkoła, jak co roku, była faworytem tych zawodów. Drużynę dziewcząt reprezentowały:
    Sadowska Maria, Sulińska Anna, Dreger Gabrysia, Ciechanowska Ola, Oliwia Muras, Weronika Bielińska, Lasecka Anna i Maja Przybylska.
    Dziewczęta były bezkonkurencyjne, zdobywając I miejsce na Mokotowie. Nasze medalistki:
    Gabrysia Dreger I miejsce 25 m. st. Grzbietowym
    Ciechanowska Ola 25 m st. dowolnym
    Oliwia Muras II miejsce 50 m st. Grzbietowym
    Weronika Bielińska II miejsce 50 m st. dowolnym
    Lasecka Anna I miejsce 50 m st. grzbietowym

Chłopcom również udało się zdobyć Mistrzostwo Mokotowa. Skład drużyny:
    Białobrowko Bartek (Szymon Cieślikowski na Mistrzostwach Warszawy), Dąbrowski Adam, Gryglewski Jakub, Staś Ciechanowski, Krzos Antek, Czaja Hubert, Zaręba Bartek, Litewski Mikołaj.
    A to medaliści wśród chłopców:
    Białobrowko Bartek III miejsce 25 st. Grzbietowym
    Dąbrowski Adam I miejsce 25 st. Dowolnym
    Gryglewski Jakub II miejsce 25 st. Grzbietowym
    Ciechanowski Staś I miejsce 25 m st. Dowolnym
    Czaja Hubert I miejsce 50 m st. Dowolnym
    Bartek Zaręba II miejsce 50 m st. Grzbietowym
    Mikołaj Litewski I miejsce 50 m st. Dowolnym

Obie drużyny awansowały do Mistrzostw Warszawy, na których zajęliśmy 9 miejsce wśród chłopców i dziewcząt z 18 dzielnic Warszawy. Najlepszymi wynikami pochwalić się mogą:
    Stanisław Ciechanowski 5 miejsce 25 dowolnym
    Ola Ciechanowska 6 miejsce 25 m st. Dowolnym
    Anna Lasecka 4 miejsce 50 m st. Grzbietowym
    Serdecznie gratulujemy naszym pływakom.

13.05.2017 10:22 | więcej »
  • Srebrny medal Bartka na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
    28 kwietnia 2017 r. odbyły się zawody w biegach przełajowych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  Był to trzeci ostatni etap na szczeblu wojewódzkim, do którego nasz uczeń Bartosz Zaręba awansował po zdobyciu mistrzostwa Mokotowa i Warszawy we wrześniu 2016 r.
    Warunki panujące na trasie były wręcz ekstremalne. Temperatura 5 stopni, wiatr i deszcz padający od rana. Bartek podjął wyzwanie i po ciężkiej walce w błocie i deszczu zajął drugie miejsce w województwie Mazowieckim. Serdeczne gratulacje.
    29.04.2017 12:20 | więcej »
  • Finał WOM w biegach przełajowych
    6.10.2016 reprezentacja SP 307 chłopców wystąpiła w finale WOM w przełajowych biegach sztafetowych.  Po ciężkiej walce spośród 18 dzielnic udało nam się zająć 10  miejsce. Gratulacje dla chłopaków. Skład drużyny: Krzysztof Furtak, Pascal Wasemuller, Hubert Czaja, Mikołaj Litewski, Staś Ciechanowski, Jakub Rosłan, Filip Domurat, Kacper Grzęda, Bartek Zaręba, Krzysztof Łoziński.
    14.10.2016 19:03 | więcej »
  • Bartek obronił tytuł Mistrza Warszawy w biegach przełajowych!
    4 października 2016 r. odbyły się Mistrzostwa Warszawy w biegach przełajowych.  Po przejściu eliminacji dzielnicowych na Mokotowie do etapu warszawskiego dostało się 5 uczniów z SP 307: Marta Kucharska, Oliwia Muras, Bartosz Zaręba, Pascal Wasemuller, Krzysztof Łoziński.
    Dekoracji dokonał podwójny Mistrz Olimpijski Tomasz Majewski, z którym nasza ekipa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.
    Najlepszą lokatę zajął Bartosz Zaręba, który obronił tytuł Mistrza Warszawy. Serdecznie gratulujemy.
    10.10.2016 05:44 | więcej »
  • Mistrzostwa Mokotowa w biegach przełajowych
    20.09.2016 r. odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały 24 osoby z klas 4-6. Najlepsze wyniki osiągnęli :
    3 miejsce Daniel Smerachanski
    10 miejsce Oliwia Muras
    5 miejsce Marta Kucharska
    1 miejsce Bartosz Zaręba
    3 miejsce Krzysztof Łoziński
    8 miejsce Pascal Wasemuller
    Osoby te zakwalifikowały się do etapu warszawskiego. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów.
    20.09.2016 21:10 | więcej »