2  Rodzinny Piknik u Króla Jana III Sobieskiego

Rada Rodziców serdecznie zaprasza na 2. Rodzinny Piknik u Króla Jana III Sobieskiego, który odbędzie się dnia 2 czerwca br. w godzinach 16.00-20.00. Hasłem przewodnim Pikniku jest "Przerwa na zabawę!!!"

Dochód z pikniku przeznaczymy na zakup sprzętów umilających naszym dzieciom czas podczas przerw międzylekcyjnych.

Ogłaszamy Konkurs książkowy. Klasa, która przyniesie najwięcej książek, w nagrodę pójdzie na lody do wybranej przez siebie cukierni, lodziarni.
Książki prosimy o pozostawianie w klasach do dnia 30 maja. Prosimy, aby książki były w stanie przynajmniej dobrym.
Ogłaszamy również Konkurs plastyczny, którego tematem jest "Przerwa na zabawę!!!" Pragniemy, aby dzieci przedstawiły w pracach, jak wyobrażają sobie wymarzoną przerwę. Format A3 lub A4, technika dowolna. Nagrodami będą dyplomy i nowe książki (nie te z kiermaszu).
Jednocześnie zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc i wsparcie w przygotowaniach i podczas pikniku. Mamy prosimy o ciasta i pomoc przy stoiskach, Tatusiów o pomoc w przygotowaniu stoisk i sceny w przeddzień pikniku i przede wszystkim o obsługę grilla w trakcie zabawy.

Przewidujemy wiele atrakcji, występów, pokazów, zabawy nie tylko dla naszych dzieci, ale i dla dorosłych.