ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA - 2016

Szanowni Rodzice,

Klasy III - VI Naszej Szkoły uczestniczą w akcji VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 30 września 2016 r. pod hasłem: "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!"

Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Program:

26-29.09.2016 - Przypominamy sobie tabliczkę mnożenia - w domu, w szkole.

30.09.2016 - Egzaminy z tabliczki mnożenia:

• uczeń wybiera los z 5 trudnymi przypadkami mnożenia i jeżeli poda wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywa tytuł Experta Tabliczki Mnożenia,
  • w przypadku pomyłki, choćby raz egzamin jest niezdany - jednak egzamin można powtórzyć po jednej godzinie.

Więcej informacji na stronie: www.wmtday.org

Z życzeniami miłej i pożytecznej zabawy!

Koordynatorzy: Barbara Szczeszka, Sylwia Grzeszczuk