Wystawa książek z darów

Czy wiesz Dlaczego rekiny nie chodzą do dentysty? albo jaka afera miała miejsce w teatrze  (książka Agnieszki Stelmaszyk)? W miniony czwartek i piątek na wystawie można było obejrzeć  książki, które ofiarodawcy przekazali naszej bibliotece. Pośród nowych tytułów znaleźliśmy: Tajemnicę Merlina Jonathana Gunsona, Szkołę pełną czarów... Thomasa Breziny, Franklina i gwiezdną podróż Patrycji Zarawskiej, Klątwę dziewiątych urodzin Marcina Szczygielskiego, Scooby-Doo! Kapelusz magika  i wieeeele innych. Większość leżących na stołach książek ofiarowały bibliotece dzieci i ich rodzice. Część została kupiona dzięki funduszom z Rady Szkoły. Już niedługo kolejna wystawa. Warto o nią zapytać za tydzień. Kto wie, może będą na niej zamówione przez Ciebie książki?