Spotkanie z Marcinem Szczygielskim

W minioną środę, czyli 5 października 2016 r., panie z biblioteki szkolnej wraz z Marysią Łakomską z 6a miały ogromną przyjemność spotkać autora wielu książek dla dzieci i dorosłych, Pana Marcina Szczygielskiego. Kilka jego tytułów można znaleźć także w Bibliotece Króla Jana - i przeczytać :) .
Oczywiście nie spotkały go na ulicy :), chociaż to zupełnie możliwe, ponieważ mieszka bardzo blisko Barcelońskiej. Wydawnictwo Bajka i Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI zorganizowały spotkanie w dniu premiery najnowszej jego książki "Klątwa dziewiątych urodzin". Jej fragmenty rewelacyjnie czytała aktorka, Pani Zofia Czerwińska. Wielu młodych ludzi "zarzuciło" gościa zaskakującymi pytaniami (także Marysia). Aż żal, że nie było tam całej szkoły ;), chociaż ... nasze panie z biblioteki widziały, że autograf od Pana Marcina dostała też Jagoda Ziółkowska z kl. 3c.
Jeśli chcesz, możesz spróbować odnaleźć w bibliotece cztery książki, które dla naszej biblioteki podpisał Pan Szczygielski.