„Psia Gwiazdka” - do 10 grudnia 2014 r. trwa zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska „NA PALUCHU”

Biuro Ochrony Środowiska i Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy zapraszają uczniów z klas 1-3 do udziału w kolejnej edycji akcji charytatywnej „Psia Gwiazdka” na rzecz zwierząt ze schroniska „NA PALUCHU”

Celem organizowanego przedsięwzięcia jest podnoszenie zainteresowania, świadomości i wrażliwości na los opuszczonych, porzuconych, pokrzywdzonych zwierząt, czekających na pomoc w schronisku oraz zachęcanie do troski i pomocy w każdy możliwy sposób, a także zwrócenie uwagi na istniejący problem przepełnionych schronisk.
Jak dowiedzieliśmy się od szkolnego koordynatora akcji, pani Urszuli Skórskiej-Bingoraj, zadaniem każdej klasy jest zebranie jak największej ilości darów typu: koce, ręczniki, karmy dla psów, kotów, smycze i inne.
Pamiętajcie, zbiórka trwa do 10 grudnia 2014 r.
Klasa, która zbierze największą ilość darów, prócz nagrody rzeczowej otrzyma tytuł „Przyjaciele Zwierząt”.