Aktualności Sprzątaj po swoim psie Góra Grosza Adopcja na odległość Jem zdrowo... Smak zdrowia Psu Braty Spotkania autorskie i warsztaty teatralne Wycieczka na stadion Legii Citizens of the future Bezpieczna energia Mamo, tato, wolę wodę! Poznaj bezpieczny Internet Olimpiada pływacka Karta rowerowa Zbieraj makulaturę – ratuj konie!” Dostrzec innych - współpraca z UNICEF Wycieczka do Polsatu Wycieczka do piekarni Pomagamy zwierzętom w schronisku Trzystasiódemka na Wielkiej Wystawie Pilkarskiej Psia Gwiazdka 2012 Karta rowerowa 2013 Bieg przez Pola 2013 Tworzymy Pegaza z Klubem Gaja 2013 Kuźnia Twórczych Pomysłów Wycieczka do Karpacza Rajd Palmiry 2014 Prawa Dziecka Psia Gwiazdka

Przedsięwzięcia

Bezpieczna energia

Bezpieczna Energia RWE

Nasi pierwszoklasiści wezmą udział w kolejnej edycji programu edukacyjnego „Bezpieczna Energia RWE”. Jego celem jest przekazanie dzieciom wiedzy na temat zasad korzystania z elektryczności i wykształcenie w nich umiejętności bezpiecznego obchodzenia się z prądem.

Realizując długofalowy program edukacyjny, RWE Polska dąży do zwiększenia świadomości na temat energii elektrycznej wśród jej użytkowników i zmniejszenia liczby osób ulegających porażeniom prądem.

Udział w programie jest bezpłatny. Całkowity koszt pokrywa Fundacja RWE. Program posiada rekomendację Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Program funkcjonuje jako cykl zajęć przeznaczonych do samodzielnego prowadzenia przez nauczycieli i wychowawców. Składa się ze scenariuszy sześciu zajęć, opracowanych przez nauczycieli konsultantów z Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i ekspertów RWE Polska oraz materiałów pomocniczych: plansz, książeczek i kart pracy dla każdego dziecka.