Zajęcia Integracji Sensorycznej

Zajęcia Integracji Sensorycznej w Szkole Podstawowej nr 307

INTEGRACJA_SENSORYCZNA_SZKOLA_307_STR.pdf

Film prezentujący zajęcia w sali integracji sensorycznej

Sala integracji sensorycznej znajduje się na poziomie -1 pod numerem 3, obok szatni .

Godziny pracy terapeuty SI Katarzyny Golec:

Poniedziałek: 8.00 - 12.00

Wtorek: 8.00 - 12.00

Środa: 13.00 - 18.00

Czwartek: 8.00 - 13.00

Piątek: 13.00 - 17.00

Zasady uczestnictwa w zajęciach SI w SP nr 307 w Warszawie

1. Zajęcia terapeutyczne odbywają się raz w tygodniu  i trwają 50 min.
  2. Na zajęciach obowiązuje strój sportowy pozwalający na swobodny ruch w czasie terapii. Dzieci ćwiczą na boso lub w skarpetach antypoślizgowych. Dziewczynki powinny mieć związane włosy.
  3. Rodzic/opiekun punktualnie przyprowadza dziecko i punktualnie odbiera je po zajęciach. Spóźnienie się na zajęcia nie powoduje przesunięcia ich w czasie.
  4. Rodzic/opiekun jest zobowiązany powiadomić terapeutę o nieobecności dziecka na zajęciach.
  5. Trzy kolejne nieusprawiedliwione nieobecności dziecka oznaczają zakończenie terapii.
  6. Powtarzająca się absencja dziecka na zajęciach, nawet usprawiedliwiona (50 % zajęć w trakcie 2 miesięcy), skutecznie zakłócająca realizację planu terapeutycznego, może być powodem skreślenia dziecka z listy uczestniczących w zajęciach SI.
  7. Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do przekazania terapeucie wszelkich informacji dotyczących sytuacji zdrowotnej dziecka oraz do nie zatajania przed terapeutą jakichkolwiek informacji mogących mieć wpływ na decyzję, co do możliwości przeprowadzenia z dzieckiem zajęć.
  8. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się współpracować z terapeutą, realizować programy domowe, wykonywać zalecane przez terapeutę badania dodatkowe dziecka.
  9. Okres prowadzenia terapii wynosi maksymalnie od 6 miesięcy do 2 lat. O zakończeniu zajęć terapeutycznych decyduje terapeuta.
  10. Przestrzeganie w/w zasad jest warunkiem uczestniczenia dziecka w zajęciach.

ZASADY_NABORU_DZIECI_NA_ZAJECIA_TERAPII_INTEGRACJI_SENSORYCZNEJ.pdf

Zasady_uczestnictwa_w_zajeciach_SI_w_SP_nr_307_w_Warszawie.pdf