Co nas wyróżnia? Historia szkoły Tradycje Hymn szkoły Patron Samorząd Uczniowski Rada Szkoły Rada Rodziców Biblioteka szkolna Uczeń Roku Wolontariusz Roku Sportowiec Roku Media o nas Trzystasiódemka Superklasa Deklaracja dostępności

Co nas wyróżnia?

Naszą szkołę wyróżnia przyjazna atmosfera, bardzo dobre wyniki nauczania oraz indywidualne i życzliwe podejście do problemów ucznia.

Mając na uwadze wszechstronny rozwój dziecka, umożliwiamy uczniom uczestnictwo w kołach zainteresowań oraz pozalekcyjnych zajęciach sportowych (m.in. na basenie).

Szkoła wypracowała swoje tradycje:

• 12 września obchodzimy Święto Szkoły,
  • od wielu lat wybieramy Ucznia Roku, Sportowca Roku oraz Wolontariusza Roku,
  • z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego powstał zwyczaj losowania "szczęśliwego numerka", zwalniającego z odpowiedzi i kartkówek.

Nasi uczniowie są laureatami licznych konkursów oraz zawodów sportowych organizowanych na terenie szkoły.

Szczególny nacisk kładziemy na działania proekologiczne oraz prozdrowotne. Współpracujemy z wieloma organizacjami i stowarzyszeniami promującymi ekologię, zdrowie i bezpieczeństwo.

Jesteśmy Szkołą z klasą, zdobyliśmy Zielony Certyfikat oraz tytuł Lidera zrównoważonego rozwoju, uhonorowani zostaliśmy odznaką TPD "Przyjaciel Dziecka".